poster

Hra o kámen

 • anglický

  Stone Games

Dokumentární

Česko, 2012, 56 min

Režie:

Jan Gebert

Scénář:

Jan Gebert

Kamera:

Jan Gebert

Producenti:

Ondřej Provazník

Střih:

Jana Vlčková
(další profese)
 • GudMen
  **

  Původ obětí zůstává neobjasněn, a tak není zcela zřejmé, pálí-li novoborského pejskaře kamenný monument oprávněně. Nicméně naskýtá se nám pohled na další z řady pohotových populistů, co si též přišli přihřát polívčičku.(8.1.2013)

 • frmoll
  ****

  Měl jsem štěstí, že jsem byl zrovna na promítání, kde následovala debata s režisérem, takže mi bylo objasněno mnoho nejasností a začal jsem o filmu přemýšlet trochu jinak. Film vlastně vedle onoho pomníku ještě silněji reflektuje českou politiku a člověk se nestačí divit, že stejné pudy jako v regionální politice fungují i v celostátní. Doporučuji. 80% (21.4.2013)

 • Nightmure
  ****

  Měla jsem možnost zúčastnit se debaty přímo s režisérem a myslím, že bez ní bych film nedokázala pochopit zcela a tudíž bych hodnotila asi trošku jinak. Avšak jelikož jsem se na věc mohla podívat i z autorovat pohledu, hodnotím tak, jak hodnotím ;).(25.12.2012)

 • RickyFitts
  ****

  Nevracím se oslněn a nadšen, ale nemám větších výtek. Téma důležité a nosné. Smutku dost.(5.2.2013)

 • AnčaRambo
  ***

  Čeští burani s obrovskou nacionální hrdostí. Skvělé téma, bohužel velmi amatérsky natočené.(12.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace