Hra o kámen

Dokumentární

Česko, 2012, 56 min

Ondřej Provazník

Jana Vlčková

Velmi zajímavý snímek. Já se kloním na stranu nechat tam fašisty...(8.3.2013)

Měl jsem štěstí, že jsem byl zrovna na promítání, kde následovala debata s režisérem, takže mi bylo objasněno mnoho nejasností a začal jsem o filmu přemýšlet trochu jinak. Film vlastně vedle onoho pomníku ještě silněji reflektuje českou politiku a člověk se nestačí divit, že stejné pudy jako v regionální politice fungují i v celostátní. Doporučuji. 80% (21.4.2013)

Fascinující náhled na syntézu hnědého vlastenectví českého stavícího se proti hnědému němectví na příkladu politicky neuspokojeného pejskaře.(9.1.2013)

Čeští burani s obrovskou nacionální hrdostí. Skvělé téma, bohužel velmi amatérsky natočené.(12.1.2013)

Velmi zajímavé téma, dobře natočený dokument, v němž dokumentarista neleze do záběru, nehraje na city a nikomu nic nevnucuje.(6.3.2013)