Oči starého Kostelníka

(amatérský film)

Mladý Teodor Araja se ocitne se svou dívkou na zapomenutém hřbitově, kde dvojici překvapí starý kostelník. Vzpurný mladík starce ochraňujícího posvátné místo usmrtí. Od tohoto momentu se stává bezcitným člověkem, který neváhá použít veškerých prostředků k dosažení svých cílů. Neuplyne dlouhá doba a Araja stojí v čele jednoho z gangů místního podsvětí...... Plánuje uskutečnit životní obchod, ke kterému potřebuje pomoc z venčí své organizace. Přichází nečekaný zvrat událostí, kde ho minulost dožene. Všechny plány se zvrhnou v hysterická krvavá jatka. (oficiální text distributora)

Saxos odpad!

Prosím všechny české producenty, scénáristy, režiséry, atd., ať už amatéry, nebo profíky, opravdu se nepouštějte do hororů. ()

migl odpad!

Priznajte sa(vy čo ste tejto mega cypovine dali viac ako odpad),koľko chlastu alebo iných oblbovákov ste mali v sebe,keď ste sa na tú sračku pozerali?!. Toto bolo točené na úrovni žiaka 5. ročníka pomocnej školy,alebo niekoho totálne vymletého. S privretím oboch očí by sa to dalo pochopiť ako parody recesia,ale premietať to verejne s prívlastkom horor/krimi?!,tak to chcelo riadny kus nezdravého sebevedomia. Aj v najzaprdenejšej dedine by som našiel lepších a sympatickejších (ne)hercov,než aký vystupovali v tejto chujovine. Mimochodom,Karvinský chlapi zmrzli v 90 rokoch?,plešaté hlavy s copom boli "cool" keď som pred 25-rokmi fáral na Jeremenku ()

error81 odpad!

Tak na tuto sra*ku jsem se podíval z čiré zvědavosti, protože pár aktérů z této hovad*ny pochází z mého okolí. Ku*va to je ostuda. Samozřejmě většina zde vysoko hodnotících uživatelů, tak jako byli diváci v místním domě kultury, jsou známí a rodina tvůrců. Proto dávám odpad, abych tak trochu srazil hodnocení na pravou úroveň. ()