Pieces of Talent

všechny plakáty

Napriek tomu, že Charlotte vynakladá všetku snahu i energiu na to, aby sa stala herečkou, nedisponuje takým talentom, ktorý by jej umožnil presadiť sa v konkurenčnom prostredí. Keď jedného večera pri odchode z baru, kde pracuje ako čašníčka, pomôže neznámemu mužovi, ktorého napadli, zdá sa, že sa na ňu konečne usmialo šťastie. David je totiž amatérsky producent, ktorý je bez ohľadu na následky odhodlaný urobiť čokoľvek, aby splnil jej sen. Hlavná úloha v jeho novom filme bude patriť iba jej! (*CARNIFEX*)

Dellamorte

...tak veľmi chcela byť herečkou , no každý ju odmietol. Napokon sa jej však vďaka (ne)štastnej náhode podarí spoznať jedného, ktorý má akútnu potrebu sfilmovať svoj ohyzdný masterpiece. Ide vlastne o koláž jeho brutálneho besnenia a Šarlota má byť ďalšou účastníčkou projektu. Film takto získava akurátnu torture formu. Slušne odvedené remeslo na všetkých frontoch a David L. je ozdobou celého snímku. Nejedná sa o nič " nevídané / neslýchané " no spokojnosť sa dostavila. Veľmi silná trojka. ()

George Stobbart

Začínajúcej herečke sa nedarí, tak zakotví v strip bare, kde sa spriatelí s naoko neškodným loserom. Ten jej ponúkne špeciálnu úlohu v jeho projekte, ktorý však berie až príliš vážne. Smrteľne vážne. Nebolo to najhoršie, no zdalo sa mi to strašne dlhé; ako by to malo 3 hodiny. Hlavná dvojica v pohode, spracovanie na nízkorozpočtové pomery tiež a občas tam dokonca vykukla až nečakane vydarená krvavá scéna. Malé plus má aj príbeh; za to, že nie je podaný 1000x opozeranou formou a celkovo si myslím, že hororového nadšenca to nemá čím príliš naštvať - ešte aj finále končí tak, že zanecháva pozitívny dojem. Len by to mohlo byť trochu záživnejšie, svižnejšie alebo kratšie, potom by som možno hodnotil aj lepšie. ()

*CARNIFEX*

Napriek tomu, že Charlotte vynakladá veškerú snahu i energiu nato, aby sa stala herečkou, nedisponuje takým talentom, aby sa dokázala v toľkej konkurencii presadiť. Keď jedného večera pri odchode z baru, kde pracuje ako čašníčka, pomôže napadnutému, neznámemu mužovi, zdá sa, že sa na ňu konečne usmialo šťastie. David je totiž amatérskym producentom, ktorý je bez ohľadu na následky, odhodlaný urobiť čokoľvek, aby splnil jej sen. Hlavná úloha v jeho novom filme, bude patriť iba jej! Dá sa povedať, že vďaka spôsobu prezentovania určitých výjavov, je "Pieces of Talent" celkom zaujímavým snímkom, ktorý po vizuálnej stránke, milo prekvapil. Preto dosť zamrzí, že sa v tomto slasher snímku predsa len neobjavilo viac gore záberov. Takto človek musí len sucho skonštatovať, že odvedená práca tvorcov, spĺňa polovičku z očakávaného. Jednoducho toho bolo divákovi, z pohľadu horor žánru, ponúknuté pramálo. Záver je hodný facky, takže idem s hodnotením, z pohľadu %, ešte nižšie - 35%. ()