poster

Lovci záhad (TV seriál)

 • Česko

  Lovci mýtů

 • Velká Británie

  Myth Hunters

Dokumentární

Velká Británie, 2012, 50 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xaeroo
  *****

  History channel se dost zlepšil, tohle je jeden z nejzajímavějších projektů jejich tvorby, hrané příběhy ve srozumitelném vyprávění. "George Rohas is a hero" , za mě nejleší díl s chudým hledačem pokladů Rohasem, který se postavil chladnokrevnému a hamižnému filipínskému prezidentovi...(31.1.2015)

 • gazogazo
  ***

  Obecně tyhle konspi sračky byli to mimozemšťané daniken bullshity nezvládám, ale tohle sem náhodou viděl, díl o Thovtovi , krásné to zahnali do kouta a upalili a nebáli se říct že je to mrdka , nikdy to neexistovalo. Milé překvapení(8.2.2016)

 • viax
  ****

  Zatím jen první díl o Noemově arše. Zajímavě zpracováno, záběry se ke zblbnutí neopakují jako u jiných dokumentů, což je skvělé. Český komentář ucházející, neuspávající. Názory protagonistů, že brzy bude archa určitě objevena, jsou celkem směšné, Schliemann hledal Troju 20 let a to nebyla tak vzdálená na časové ose. :-) Někteří hledači si ani neověřili dobové možnosti, napřed železné šrouby hledali, jásali, když jakési železo našli, pak přišli na to, že Archa spadá do doby předželezné, no, neusmáli byste se? Nebo hledali jen podle jakéhosi anglického překladu bible, ani se neobtěžovali s aramejštinou, bomba, fakt. Ovšem dokument není zodpovědný za lapsy účinkujících, jen je zaznamenává. Takže za mě dobrý.(22.12.2015)

 • beso74
  ***

  Vcelku zaujímavý seriál o pátraní po legendárnych a v drvivej väčšine nedosiahnuteľných (a snáď aj neexistujúcich ) pokladoch. Príbehy sa odohrávajú v dvoch rovinách, v prvej je osud pokladu, v druhej osudy tých, čo ich hľadali. Všetko podané formou dokumentárnej rekonštrukcie, obohatenej o veľké množstvo historických faktov.(9.7.2014)

 • Sadova302b50
  ****

  Velmi dobrý seriál, zajímavě zpracovaný. Rozhodně patří k tomu lepšímu, co jsem v rámci takovýchto projektů viděla. 85%/strong>(30.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace