Lovci záhad (TV seriál)

Lovci mýtů

Myth Hunters

Dokumentární

Velká Británie, 2012, 50 min

Zajímavý především příběh Hledání nacistického zlata z 3. serie.(8.8.2016)

History channel se dost zlepšil, tohle je jeden z nejzajímavějších projektů jejich tvorby, hrané příběhy ve srozumitelném vyprávění. "George Rohas is a hero" , za mě nejleší díl s chudým hledačem pokladů Rohasem, který se postavil chladnokrevnému a hamižnému filipínskému prezidentovi...(31.1.2015)

Díl o Stephensovi a Catherwoodovi - dva historici amatéři, kteří pravděpodobně našli jeden z největších objevitelských pokladů našeho světa - Mayskou civilizaci. Netvrdím, že bych chtěla žít v minulosti, jsem za současnost fakt ráda, ale tenkrát bylo ještě co objevovat. Dnes už tolik tajemných míst na zeměkouli není. Taky nejsme tak zabednění a máme mysl otevřenou, většinou. Jsme více vstřícní k neznámému a hned se nekřižujeme a neodsuzujeme. Nicméně setkání těch dvou a následné putování po celé Střední Americe bylo asi to nejlepší spojení, které mohlo nastat. Jeden byl právník se skvělým citem pro psaní knih, druhý byl architekt a úžasný malíř. Jejich cestopisy musely na čtenáře zapůsobit přímo magicky.(10.7.2015)

Obecně tyhle konspi sračky byli to mimozemšťané daniken bullshity nezvládám, ale tohle sem náhodou viděl, díl o Thovtovi , krásné to zahnali do kouta a upalili a nebáli se říct že je to mrdka , nikdy to neexistovalo. Milé překvapení(8.2.2016)

Velmi dobrý seriál, zajímavě zpracovaný. Rozhodně patří k tomu lepšímu, co jsem v rámci takovýchto projektů viděla. 85%/strong>(30.5.2015)