Lovci záhad (TV seriál)

Lovci mýtů

Myth Hunters

Dokumentární

Velká Británie, 2012, 50 min

Vcelku zaujímavý seriál o pátraní po legendárnych a v drvivej väčšine nedosiahnuteľných (a snáď aj neexistujúcich ) pokladoch. Príbehy sa odohrávajú v dvoch rovinách, v prvej je osud pokladu, v druhej osudy tých, čo ich hľadali. Všetko podané formou dokumentárnej rekonštrukcie, obohatenej o veľké množstvo historických faktov.(9.7.2014)

History channel se dost zlepšil, tohle je jeden z nejzajímavějších projektů jejich tvorby, hrané příběhy ve srozumitelném vyprávění. "George Rohas is a hero" , za mě nejleší díl s chudým hledačem pokladů Rohasem, který se postavil chladnokrevnému a hamižnému filipínskému prezidentovi...(31.1.2015)

Velmi dobrý seriál, zajímavě zpracovaný. Rozhodně patří k tomu lepšímu, co jsem v rámci takovýchto projektů viděla. 85%/strong>(30.5.2015)

Zajímavý především příběh Hledání nacistického zlata z 3. serie.(8.8.2016)

Obecně tyhle konspi sračky byli to mimozemšťané daniken bullshity nezvládám, ale tohle sem náhodou viděl, díl o Thovtovi , krásné to zahnali do kouta a upalili a nebáli se říct že je to mrdka , nikdy to neexistovalo. Milé překvapení(8.2.2016)