Vic+Flo viděly medvěda (festivalový název)

• Kanada

Vic et Flo ont vu un ours

• slovenský

Nicolas Roy

Scénografie:

Colombe Raby
  • Meow86

1* za finální brutálně hlasitou scénu, díky níž jsem byla ušetřena trapnému probouzení z hlubokého spánku personálem biografu. Velmi nudný 95-ti minutový DOKUMENT o socializaci dvou lesbiček na samotě u lesa.(19.11.2014)

• Enid

Celni srazka s UMELCEM a jeho egem. Zaver inspirujici do te miry, ze obsahuje fajn tip na to, jak nalozit s autorem anotace filmu obsazene v pruvodci karlovarskym filmovym festivalem.(7.7.2013)

Vic a Flo... si povídají o tom, jak se potřebujou, o tom jak jim spolu je nebo třeba právě není dobře, jezdí v lese golfovým vozítkem... půl druhé hodiny. Brutální konec je vlastně jenom potvrzením toho, že ve filmu v zásadě nejde o nic jiného, než poetické cvičení ve filmové formě. Je to pěkné, herečky jsou charismatické a dialogy nezní hloupě, ale nula od nuly pojde. Ten film mě prakticky ničím nezaujal a to mám normálně surrealistické hříčky tuze rád. Své diváky si to ale každopádně najde. 60%(12.11.2013)

• Houdini

Zlatý Medvěd - výběr(22.2.2013)

Nádherná atmosféra. dokonalá kamera. každý snímok koncipovaný ako cez hľadáčik fotoaparátu. silné zobrazenie. dj nevykreslený príliš do detailov. krásne...(26.6.2013)