poster

Vic+Flo viděly medvěda (festivalový název)

 • Kanada

  Vic et Flo ont vu un ours

 • slovenský

  Vic a Flo videli medveďa

  (festivalový název)
 • anglický

  Vic+Flo Saw a Bear

Drama

Kanada, 2013, 95 min

Režie:

Denis Côté

Scénář:

Denis Côté

Producenti:

Sylvain Corbeil

Střih:

Nicolas Roy

Scénografie:

Colombe Raby
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Meow86
  *

  1* za finální brutálně hlasitou scénu, díky níž jsem byla ušetřena trapnému probouzení z hlubokého spánku personálem biografu. Velmi nudný 95-ti minutový DOKUMENT o socializaci dvou lesbiček na samotě u lesa.(19.11.2014)

 • MartinNDL
  *

  K tomu, aby mi někdo sdělil, že když v životě něco poseru, tak nelze začít znovu jakoby nic a minulost vás dožene ať jste třeba v kanadským lese, doporučuju asi tak milionkrát víc zkouknout posledního Velkýho Gatsbyho a neztrácet čas sledováním nesympatických lesbiček v nudným až žádným prostředí plným nudných až žádných dialogů. Záměrně nejasná minulost postav je spíš na škodu a pokud ji chceme znovu s něčím porovnat a znovu vytáhnu Gatsbyho, je to směšně nefungující. Jediným plusem je postava Jackie, ta je vážně sympaťanda, ale prostoru dostala hanebně málo. Ještě bych doplnil, že karlovarská anotace je hnusně lživá. Atmosféra je zcela nemysteriózní, humor není ve filmu ani náznakem a o důmyslnosti režie bych si dovolil rovněž zapochybovat. Největší zklamání letošních Varů. (důrazně upozorňuju, že dvojí porovnávání této zívačky a mistrovského Luhrmannova Gatsbyho je pouze v jednotlivostech a filmy spolu souvisejí asi jako liščí vagína se spory o vlastnictví podmořské ropy u Arktidy)(4.7.2013)

 • Houdini

  Zlatý Medvěd - výběr(22.2.2013)

 • Fanita
  *****

  Nádherná atmosféra. dokonalá kamera. každý snímok koncipovaný ako cez hľadáčik fotoaparátu. silné zobrazenie. dj nevykreslený príliš do detailov. krásne...(26.6.2013)

 • Jhershaw
  **

  Zabit nebo alespon umlcet ty, kdo pisou festivalove anotace, ani důmyslná režie, ani mysteriózní atmosféra, ani suchý humor.. hodinu a pul se nic nedeje, jen se povida a resi nalady a city a pak prijde brutalni moment.(4.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace