poster

13. komnata Karla Schwarzenberga (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní / Životopisný

Česko, 2013, 26 min

 • ChillThomas
  **

  Přistupoval jsem k tomu sice jako ne-volič KARLA ale i tak je to poměrně pěkný dokument o jeho báječným životě, je pěkné že se k majetku dostal už ve 20 letech a sám říkal že měl báječný život, takže se vlastně vyhýbal čemukoliv co postihlo nás čechy, proto je tak usměvavý a optimisticky seniliní dědula. Mám ho svým způsobem rád ale také ho nesnáším. 45%(5.3.2013)

 • NinonL
  **

  Špatně načasované, bohužel. Vysílat díl začátkem ledna, určitě by pan Schwarzenberg dojal většinu občanů a vyhrál prezidentské volby i bez "efektní" číroplacky. A vůbec, jděte s ním už do háje zeleného.(3.3.2013)

 • Paity
  ****

  Veliká a povedená sonda do nitra našeho téměř prezidenta, který tak poodkrývá i to, co doposud zůstávalo skryto.(19.8.2013)

 • bohemia_regent
  *

  Karel Schwarzenberg by si zasloužil lepší dokument.(11.3.2013)

 • FFilipCZ
  ****

  Pan kníže :)) Příjemný výlet do života této osoby šlechtické krve. Pro mne to vždy bude osobnost. "Volím Karla" už aktuální není, tak aspoň symbolicky.. "VOLIL JSEM KARLA"(1.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace