poster

13. komnata Karla Schwarzenberga (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní / Životopisný

Česko, 2013, 26 min

 • Martyna
  ****

  Karel má hustý vyzvánění na telefonu:)(1.3.2013)

 • ChillThomas
  **

  Přistupoval jsem k tomu sice jako ne-volič KARLA ale i tak je to poměrně pěkný dokument o jeho báječným životě, je pěkné že se k majetku dostal už ve 20 letech a sám říkal že měl báječný život, takže se vlastně vyhýbal čemukoliv co postihlo nás čechy, proto je tak usměvavý a optimisticky seniliní dědula. Mám ho svým způsobem rád ale také ho nesnáším. 45%(5.3.2013)

 • NinonL
  **

  Špatně načasované, bohužel. Vysílat díl začátkem ledna, určitě by pan Schwarzenberg dojal většinu občanů a vyhrál prezidentské volby i bez "efektní" číroplacky. A vůbec, jděte s ním už do háje zeleného.(3.3.2013)

 • Paity
  ****

  Veliká a povedená sonda do nitra našeho téměř prezidenta, který tak poodkrývá i to, co doposud zůstávalo skryto.(19.8.2013)

 • kingik
  odpad!

  Trezorový díl Krkonošských pohádek (alternativní konec). Krakonoš velmi rozezleně: "Trauntenberku, to ti povídám, ještě jednou mně s Kalouskem vlezeš do revíru krást zvířátkám seno, tak něco uvidíš!!!" Schwarzenberg za "totáče" s krycím jménem Trautenberk zareaguje asi až po pěti minutách velmi ospale: "Já jsem se tam šel jenom vychrrrrápat". Právě jste sledovali alternativní konec dílu "Jak Schwarzenberg s Kalouskem kradli zvířátkům seno na zimu" z večerníčkovského seriálu, který se v televizi nikdy neodvysílal. Klady: nevedeme. Zápory: kníže Imbecil, ale nutno přiznat, že, z těch idiotů, co se hrnuli na Hrad jsem si nevybral, jeden větší zloděj a zkurvysyn než druhý. A je mně u prdele kdo tam je anebo není. A tak tohle moje prohlášení berte jako plus. Mé hodnocení: 0%(4.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace