poster

13. komnata Karla Schwarzenberga (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní / Životopisný

Česko, 2013, 26 min

 • arcticsky
  *****

  Co naplat - hodnocení jednotlivých dílů se nutně odvíjí od sympatií k protagonistům. A ty jsou u mne směrem k panu Schwarzenbergovy veliké....(2.3.2013)

 • Martyna
  ****

  Karel má hustý vyzvánění na telefonu:)(1.3.2013)

 • Paity
  ****

  Veliká a povedená sonda do nitra našeho téměř prezidenta, který tak poodkrývá i to, co doposud zůstávalo skryto.(19.8.2013)

 • prkalil
  *****

  "My jsme byli ještě ta generace, která vyrostla a byla vchována ještě opravdu v duchu pravého vlastenectví, to už dneska sotva existuje - to nebyl nacionalismus - bacha na to! - to bylo vlastenectví - že člověk je povinný sloužit vlasti."(9.3.2013)

 • ChillThomas
  **

  Přistupoval jsem k tomu sice jako ne-volič KARLA ale i tak je to poměrně pěkný dokument o jeho báječným životě, je pěkné že se k majetku dostal už ve 20 letech a sám říkal že měl báječný život, takže se vlastně vyhýbal čemukoliv co postihlo nás čechy, proto je tak usměvavý a optimisticky seniliní dědula. Mám ho svým způsobem rád ale také ho nesnáším. 45%(5.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace