Chima (TV seriál)

Dánsko / Indie / Thajsko, 2013, 22 min

Peder Pedersen

Anthony Lledo
  • herr_carter

Další z idiotských substitutů Pokémona............moje hodnocení = 0 z 10.(28.10.2014)

• AngelusCZ

Tuhle sráčovinu nezachrání ani poměrně dobrá animace...(23.3.2013)

• Sawk

Chudáci legáci, z jejich kostkohry udělali dementí seriál, který se snad nemůže líbit ani malým dětem! {20%}(7.10.2014)

Hmm mno.... po delsim sledovani, kdyz si odbudu ten celkem stupidni zacatek.. jsem se do toho vcelku zazral. :) Proto musim sve hodnoceni trochu poupravit. Je to mozna blbina, ale zabavna blbina... dokonce se i obcas zasmeju.... je tam i nejaka ta epicka akce... porat se tam neco deje noveho a porat se to rozrusta, pridavaji se nove kmeny, objevuji se novy nepratele.... rodi se nove vstahy... proste mne to bavi a nebojim se rict ze Chima je podle mne nejlepsi serialovy lego animak co jsem doposut videl. Proste mne to prekvapilo, natolik ze jsem se rozhodl prehodnotiz sve predesle velmy pesimisticke prognozy... a pridat par hvizd navic. :)(9.2.2014)

• kingik

Animovaný seriál vydávající se akční cestou. Animace je z těch lepších, ale postavy zvířat mají stavebnicový podklad místo nožiček, aby stavebnice Lego nezůstala pozadu, když už se na seriálu podílí. V jednotlivých epizodách není pořádně zřejmé o co jde a tak je přinejmenším na skladě spousta eskapád, které menší děti zabaví. Dospělí to příliš neocení a pohled na akčně naladěné zvířecí hrdiny je po první epizodě spolehlivě odradí. Mé hodnocení: 40%(22.6.2013)