Chima (TV seriál)

Animovaný

Dánsko / Indie / Thajsko, 2013, 22 min

Anthony Lledo
  • PAC8579

Tohle fakt neohromí už snad ani ty malý... opět nehodnotitelné.(6.8.2015)

Občas to vídávám v telce, občas k tomu zasednu a ani se moc nenudím, tak nějak neutrál.(29.11.2014)

• kingik

Animovaný seriál vydávající se akční cestou. Animace je z těch lepších, ale postavy zvířat mají stavebnicový podklad místo nožiček, aby stavebnice Lego nezůstala pozadu, když už se na seriálu podílí. V jednotlivých epizodách není pořádně zřejmé o co jde a tak je přinejmenším na skladě spousta eskapád, které menší děti zabaví. Dospělí to příliš neocení a pohled na akčně naladěné zvířecí hrdiny je po první epizodě spolehlivě odradí. Mé hodnocení: 40%(22.6.2013)

Jelikož mám malýho bráchu a nějak je ve věku, kdy má rád Lego, tak jsme koupili skoro celou sadu Lego Chima. Pěkně si vyhrajeme, a když jsme unavený, jdeme koukat na seriál. Je to fajn. Hezká grafika, fajn postavy. Docela i nějaká ta zápletka. Malé děti pobaví, větší nenadchne, ale dívat se na to dá.(24.1.2014)

• herr_carter

Další z idiotských substitutů Pokémona............moje hodnocení = 0 z 10.(28.10.2014)