Nákupní maniačky

(pořad)
  • Slovensko Nákupné maniačky

Nastylovať sa za 4 hodiny a 500 eur dokážu len skutočné nákupné maniačky. Ale len jedna z nich môže byť tá pravá! S komentárom skúseného stylistu sledujeme päť žien počas jedného týždňa a uvidíme, ktorá z nich splní svoje úlohy najlepšie. Denný seriál Nákupné maniačky je súťažná televízna šou, spájajúca ženy rôzneho veku, vzdelania a výzoru, ktoré majú spoločnú vášeň - nakupovanie. Ich úloha znie priam rozprávkovo - v časovom limite 4 hodín musia minúť 500 eur a nakúpiť za ne oblečenie a doplnky, pomocou ktorých vytvoria outfit na zvolenú tému. Hodnotiť sa budú nielen navzájom, ale svoje pozorné a neúprosné oko na ne upriami aj profesionálny stylista. Najvyšší počet bodov potom určí víťazku týždňa, ktorá získa nielen celý svoj nákup, ale aj 500 eur v hotovosti. (TV JOJ)

Richmond odpad!

Tak v tomto prípade je jasne vidieť, že TV Hnoj pardon Joj sa nestará čo divákom strká pod nos. Toto sa ani nedá vyjadriť slovami aká veľká sračka to je na televíznych obrazovkách. To je jeden odporný nechutný komerčný hlúpy absolútne nezaujímavý program až by z toho jeden pustil dáviaci reflex. Toto skutočne nemá obdoby. Najväčšia hlúposť akú som kedy v živote videl. Jeden odporný veľký grc FUJ! 0% ()

SOLOM. odpad!

Vždycky se najdou nějaké buchty, které do podobných pořadů půjdou. Osobně by mě však zajímalo, kdo vede samotné castingy, protože drtivá většina „soutěžících“ jsou většinou totální vypatlané pí.e. Nicméně ženským se to určitě líbí páč některé mají skutečně zajímavý vkus. Já však nikdy nebyl žádným příznivcem a obdivovatelem nejmodernějších trendů a stejně mám nejraději ženské nahé. Kvůli staré jsem to stejně jako českou Popelku viděl asi 3x a bohatě mi to stačilo…Kde vždycky vyhrabou ty moderátory „experty“ to mi vážně hlava nebere… ()

Ydrosten odpad!

Bojím se že nerozumím o co tam jde. Pokud o to ukázat jaké hadříky by si měla koupit obyčejná holka pokud chce být " in " a " cool " , tak se pořad minul účinkem, protože moje partnerka i dcera prohlásily že polovinu těch kůl hader by si neoblékly ani na maškarní. Pro mě nepochopitelný pořad o ničem co by mohlo kohokoliv zajímat. ()

Amandeus666 odpad!

Tak totok je hovno s velkým H. Ovšem tvůrci jsou v tom asi nevině, neb to, co tohle nejvíc táhne dolů jsou vypatlaný nány, co se zajímají jen o hadry a utrácí nesmyslné částky za nesmyslně nekvalitní oblečení. Do toho na pozadí nějaké hňup kafrá, co by teda jako rozhodně neměli nosit a co je total trendy look :D, no tož, to mi ho vyndé. Ale abych tolik nehájil myšlenkotvůrce, když přijdete s takovou dementní myšlenkou, chytráky tím nepřilákáte. Televizní ukázka myšlenkového a hodnotového úpadku doby. TOŽ CELKOVĚ: Jestli chcete zažít pocit, jak vám někdo vymrdává mozek z hlavy a postupně vám zabijí jeden neuron za druhým, hoďte na tohle mrkec. Stačí jeden díl a uvidíte, kam až některé dámy mohou se svým hodnotovým žebříčkem klesnout. Hnus. ()

RigorMortis odpad!

No boha jeho. Nedalo mi a jednu epizódu tejto "reality" show som si pozrel. Dobrú chvíľu som sedel pred obrazovkou so spadnutou sánkou a WTF výrazom. Pardon za výraz, no rozjebať za 4 hodiny plat priemerného Slováka výhradne na oblečenie a doplnky... Vážení, toto nie je 'murica. A aby to potom hodnotili štyri sliepky a metrosexuálny stylista s pritepleným účesom? Konzumný výplach mozgu, ktorý si nezaslúži iné hodnotenie, než Odpad. ()