Arne Dahl: Misterioso (TV film)

• Švédsko

Arne Dahl: Misterioso

Krimi

Švédsko, 2011, 180 min (SE: 118 min)

První z pěti kriminálek o stockholmské vyšetřovací skupině. Příběh je dobrý, nechybí drsné scény, jen ta policejní skupina (snad kromě Malin Arvidsson) nemá téměř žádné charisma.(6.1.2014)

1. díl seriálu s překvapivou délkou 2 hodiny. Kriminálka mně nenadchla, ale ani neurazila. Český dabing se zrovna moc nepovedl. Vysvětlení vraždy pomocí "grilovací jehlice nebo něčeho podobného" bylo originální. Kam se hrabe kriminálka Las Vegas. :-)))(20.8.2014)

• klima777

Tento počin má (imho) nepříjemnou, téměř socialistickou atmosféru, či spíše feeling (ne, nejde o kompliment...).(6.1.2014)

• Seattleman

Veľmi zlé. Netočili to náhodou slovenské televízie? Pôsobí to lacným nevýrazným dojmom. Sterilita čiší snáď z každého záberu.(22.5.2015)

• larelay

dala som sancu prvej casti, Blinded Man, a lutujem tri stratene hodiny mojho zivota. vyvarujte sa prosim rovnakej chybe.(28.10.2015)