poster

Arne Dahl: Misterioso (TV film)

 • Švédsko

  Arne Dahl: Misterioso

Krimi

Švédsko, 2011, 180 min (SE: 118 min)

 • klima777
  *

  Tento počin má (imho) nepříjemnou, téměř socialistickou atmosféru, či spíše feeling (ne, nejde o kompliment...).(6.1.2014)

 • Neklan006
  ***

  První z pěti kriminálek o stockholmské vyšetřovací skupině. Příběh je dobrý, nechybí drsné scény, jen ta policejní skupina (snad kromě Malin Arvidsson) nemá téměř žádné charisma.(6.1.2014)

 • Malarkey
  *

  Těšil jsem se na poctivou severskou kriminálku, které v knižních podobách většinou nezklamou. Tady to mě ale hrozně zklamalo. Začátek vypadal dobře, ale po chvíli jsem zjistil, že tady je prostě všechno špatně. Nápad super, zpracování na poblití. Kdo by to byl u Švédů řekl co? Kamera strašná, hlavní postavy neuvěřitelně nudný. To, že se část děje odehrává v Tallinu nabízí k nádherným záběrům samotného města, které by si to zasloužilo. Tvůrce to ale nenapadlo a tak mi radši ukázali jenom nic neříkající ulice a jeden bůhví jak moc rozpadlej statek. Humus nad humus. A nejvíc mě štve, že si pak pustím novou českou kriminálku Případy 1. oddělení a zdejší uživatelé ji sejmou a ještě mají tu drzost tvrdit, že nemá na severské kriminálky. Tak když už chcete srovnávat, tak se dívejte i na ty špatný a ne jenom na dobrý. Nebo držte hubu. Tenhle film tak už nikdy nechci zopakovat.(7.1.2014)

 • Rollo_Tomasi
  ***

  1. díl seriálu s překvapivou délkou 2 hodiny. Kriminálka mně nenadchla, ale ani neurazila. Český dabing se zrovna moc nepovedl. Vysvětlení vraždy pomocí "grilovací jehlice nebo něčeho podobného" bylo originální. Kam se hrabe kriminálka Las Vegas. :-)))(20.8.2014)

 • sanikope
  *

  úplne bez šťavy, kolísajuce na hrane odpadu...(31.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace