Po násilné konfrontaci, při níž je Cami vážně zraněna, je Klaus nucen svěřit se své rodině a spojencům, aby našli lék, zatímco on na ni dohlíží v táboře. (HBO Max)

Tom10000

19.díl. Camille umírá. Všichni se snaží přijít na způsob, jak ji zachránit. Sama Camille se dostane pryč od Luciena a Klaus zjistí, co se jí stalo: Vincent najde Lucienovu krev, ale ani ta Camille nepomůže. Ta zatím slábne, ačkoliv tvrdí, že se smrti nebojí. S Klausem si užije příjemný den a poví mu svoji závěť. I když to nese těžce, snaží se jí Klaus vyhovět. Když už spí a Klaus je v její mysli, užijí si spolu své poslední chvíle. Ani Hopiina krev nepomáhá a smrt je nevyhnutelná. S posledními okamžiky si Camille uvědomí, že si smrt nepřeje. Klaus ji ale vše odpustí a ona jemu. Umírá nadobro. To Klause velmi raní. Všichni se s ní rozloučí. Lucien si užívá svobody, ale Davina si nepřeje, aby si ji dopřál ještě o chvíli více. Lucien je ale mazaný. Nechce ji zabít, to prý udělají předci. Davina je nucena Kola uspat. Náhle ale vším otřese zemětřesení a Kol se probouzí. V záchatu hladu vysaje Davinu do poslední kapky a ta umírá nadobro. Kol si vše uvědomí až příliš pozdě. 100 procent. ()