Slunce, seno, slanina

(pořad)
  • Slovensko Slnko, seno, slanina
Reality-TV
Slovensko, 2013, 32x60 min

Máte už plné zuby nadváhy a chcete nadbytečná kila vyměnit za eura? Zkuste to na farmě Anky a Jana Bučkových, kde se deset boubelatých obyvatel snaží zhubnout. Ten, kdo ztratí během odtučňovacího pobytu nejvíce kilogramů, získá finanční odměnu. Ale čekají na ně všemožné nástrahy. (TV Prima)

Domas88 odpad!

Co ta televize dokáže.. :( nevím jestli je to k smíchu nebo k pláči :( Proč znát vlastně tuhle "rodinu"? Tohle není řečnická otázka, mě by to opravdu zajímalo.. Ale jo teď kdysi jsem se při pozdním obědě díval chvílku a musím uznat, že jestli tam někoho (asi tu malů šéfku-nezmám jména) neklepne pepka tak má fakt dobre srdce které jí zavidím :D ()

Fiftis

Nie všetkým stačila samotná Reality Show o jednej vymetenej rodine a tak niekomu v televízií JOJ jeblo a napadlo ho pri fľaše vína spojiť 2 veci, ktoré by inak nikto spojiť nedokázal. Rozhodli sa, že alkoholická rodina vie niečo o chudnutí a zavolali do ich chajdy prežraných diabetikov. Čo fungovalo v Reality Show "Slnko Seno Rodina", tu rozhodne už nefunguje. Tam sme sa dívali na život jednej bláznivej rodiny, ale tu sledovať tú rodinu, čo nemá páru nič o chudnutí, keď sami dokopy vážia 600 kíl, to je des a utrpenie. Zaujímalo by ma, akú to malo sledovanosť a či človek, ktorý má toto na svedomí, ešte robí v tej zapredanej televízií. Televízií Hnoj. ()

peiton odpad!

Ja tých nešťastných Bučkovcov asi aj tak trochu chápem.Televízia JOJ sa nahánaním za vyššou sledovanosťou neštíti ísť aj cez takýto tretotriedny projekt.Ale ak im to prinesie želaný a očakávaný úspech,prosím - proti gustu žiaden dišputát.A Bučkovci to je kapitola sama o sebe,kedže už mali tú možnosť sa strápniť v 1.sérii v 2. nemajú čo stratiť.Skôr naopak môžu len získať. Ak sa osvedčí formát Jojka zhrabne prachy za sledovanosť - ak taká ovšem bude..a môžeme sa tešiť na ,,hlavných hrdinov" v dalšom pokračovaní.Tak to dúfam,že nie :D JOJ+Bučkovci=podarená dvojka. To len tak na okraj. ()

haffen odpad!

Toto vážne niekto sleduje? Pre Boha ľudia nesrandujte... Pozrel som asi 10 minút 31 epizódy a moja psychika dosť utrpela... Vo vypitvanom prasati skúšať ozvenu... to kde sme... Keď počujem Hudákové komentáre (kdekoľvek na čokoľvek), tak mi vystreľuje nožík. Len veľmi málo ľudí je tak trápnych a nasilu vtipných ako je on. Dávam záporných -10% Vkus slovače je skutočne úchvatná. ()

Karamanlis odpad!

TV JOJ ma vždy dokáže prekvapiť tým, ako dokáže úroveň televíznej zábavy, beztak sa už dávno nachádzajúcej v pomyselnom suteréne s prehľadom stále posúvať nižšie. V upútavkách, bežiacich niekoľko týždňov pred spustením relácie JOJka avizovala, že Ján Bučko, ktorý za krátku dobu zázračne schudol niečo cez 30 kg divákom odtají recept svojho úspechu, no realita je taká, že starý Bučko, beznádejne sa nachádzajúci pod papučou svojej dominantnej manželky sa sotva dostane k slovu a keď sa aj konečne čosi súvislé pokúsi vysloviť, uvrešťaná Anna mu okamžite skočí do reči a so silenými úsmevom, vypúlenými očami a rádobyhumorom na úrovni III. ročník ZŠ na seba za každú cenu strháva pozornosť kamier. Divákovi je z toho na blink, Bučkovie rodinný klan si ale môže spokojne mädliť ruky, okrem mastného honoráru od JOJky totiž na svoj zanedbaný statok získali aj bezplatnú pracovnú silu v podobe lopotiacej sa partie upotených pupkáčov. ()