Slunce, seno, slanina

(pořad)
  • Slovensko Slnko, seno, slanina
Reality-TV
Slovensko, 2013, 32x60 min

Máte už plné zuby nadváhy a chcete nadbytečná kila vyměnit za eura? Zkuste to na farmě Anky a Jana Bučkových, kde se deset boubelatých obyvatel snaží zhubnout. Ten, kdo ztratí během odtučňovacího pobytu nejvíce kilogramů, získá finanční odměnu. Ale čekají na ně všemožné nástrahy. (TV Prima)

Silviaxx odpad!

Spočiatku som si myslela, že to bude len jedna ďalšia primitívna jojkárska show, pri ktorej sa však aspoň vychillujem a nebudem myslieť na každodenný stres. To čo je z toho teraz, ma úprimne šokuje a je mi z toho na zvracanie! Ja byť tam a robia mi to, čo tam robia tým ženám ich žalujem rad radom, počnúť jednotlivcom až po celú "ctenú" TV JOJ. ()

Karamanlis odpad!

TV JOJ ma vždy dokáže prekvapiť tým, ako dokáže úroveň televíznej zábavy, beztak sa už dávno nachádzajúcej v pomyselnom suteréne s prehľadom stále posúvať nižšie. V upútavkách, bežiacich niekoľko týždňov pred spustením relácie JOJka avizovala, že Ján Bučko, ktorý za krátku dobu zázračne schudol niečo cez 30 kg divákom odtají recept svojho úspechu, no realita je taká, že starý Bučko, beznádejne sa nachádzajúci pod papučou svojej dominantnej manželky sa sotva dostane k slovu a keď sa aj konečne čosi súvislé pokúsi vysloviť, uvrešťaná Anna mu okamžite skočí do reči a so silenými úsmevom, vypúlenými očami a rádobyhumorom na úrovni III. ročník ZŠ na seba za každú cenu strháva pozornosť kamier. Divákovi je z toho na blink, Bučkovie rodinný klan si ale môže spokojne mädliť ruky, okrem mastného honoráru od JOJky totiž na svoj zanedbaný statok získali aj bezplatnú pracovnú silu v podobe lopotiacej sa partie upotených pupkáčov. ()

helrohir odpad!

Keď som videl reality show ako "Farmár hľadá ženu", "Mama, ožeň ma!" či iné, prevažne JOJ-kárske produkty, myslel som si, že hlbšie sa už klesnúť nedá, ale hľa, naša najdementnejšia TV to opät dokázala s veľkou bravúrou, pretože okrem primitívnej Bučkovskej rodiny sa sem vtesnalo aj zopás lenivých bachratých ľudí, ktorí by sa tu mali pokúsiť schudnúť a mi, hlúpi diváci, sa na tom máme akože baviť. No to ma poteš! ()

Aljak odpad!

Akože sorry? Ale takáto dementná "show", aby chodila v hlavnom vysielacom čase na jednej z najpoprednejších slovenských televízii? Nepochopiteľné! Ale aký národ - taká programová štruktúra. Veď keby to nikto nepozeral, tak by to predsa nielen že dali preč z hlavného vysielacieho času (20:00), ale rovno zrušili. Ale keď už toto má byť obraz "zábavy", tak to je veľmi veľmi smutné. ()

SeanLSD odpad!

Tak už je to konečne tu ! Bolo iba otázkou času, kedy táto veleúspešná kombinácia reality-show, odpornosti, zdravého životného štýlu, nápaditej primitivity, krízy médií, nedôstojnosti a rýdzeho posmechu dorazí aj k nám, a naša vedúca televízna stanica Hnoj sa jej zhostí s vervou a sebe vlastnou debilitou prekonávajúc v domácom prostredí sama svoje viacnásobné nedosažné a v rade dosiahnuté rekordy. ()