Labyrint

• Belgie Labyrinthus

Frikke je čtrnáctiletý chlapec a objeví zlou počítačovou hru, která používá jako hráče skutečné, živé děti. Frikke musí za každou cenu najít zlotřilého autora této počítačové hry a už mu nezbývá mnoho času. (Film+)

argenson

Musím předeslat, že moje zkušenost s počítačovejma hrama je zúžena na Prince of Persia cca 20 let zpět :-) Přesto mě tohle bavilo, trochu mi to připomnělo Jumanji. Má to nápad, švih a napětí. A v krátký době můj druhej film z Beneluxu, kde se mi hlavní hrdina z nezajímavýho týpka proměnil ve fanděníhodného sympaťáka. ()

ferika

Virtualne sekvencie boli na dnesnu dobu pomerne ploche - az na skoro uplny zaver minimum "eksn". Ale vzdy sympatickejsie, lebo keby to bili robili amici, tak by z toho boli virtualne demolicne a vypalnicke orgie. Takze radsej takto. ... Dej v realnych podmienkach mal viac napätia, nez ten virtualny. Velke plus boli sympaticki herci, predovsetkym tinejdzeri. A pes bol na zozranie. _____ A pro pos, dojmy su aktualne, dnes to islo na FilmMania v madarcine. A asi este pojde. Takze, kto ma satelit, ci ine nemenovane kablove media, moze pozriet v programe. ()

Sagra

Námět na film se mi líbí. Je to něco podobného jako Jumanji 2, jen více dětské. Určitě bych ocenila něco takového i jako horor. ()

dogma97

Spíš než rodinný film je to pohádka vyloženě pro děti, jen poměrně originálně zasazená do prostředí počítačové hry. ()

Adramelech

A co ta kočka? To její duše (astrální tělo, perisprit, eidos, esence, bytnost – nebo jak bych to nazval) uvízla na věky ve virtuálu a její hmotné tělo dožilo v kómatu na nějaké veterinární LDN? Tomu neříkám dobrý konec. ()