Batgirl XXX: An Extreme Comixxx Parody

Porn_Lord

Asi nejhorší parodie z těch, které jsem na téma "Bat... a Gotham" viděl. Jediná světlá chvilka je výslech She-Jokera, jinak je to strašná patlanina všeho batmanského bez nějaké, byť i základní, konstrukce. ()

Kothy

Naprosto průměrná parodie na téma Batgirl. Film není ničím zajímavý, ale špatný taky není. ()

NinadeL

Tak tohle je fakt dobrá taškařice. Zrození Batgirl v době přeplnění gothamské věznice se nese na vlně solidních kostýmů a příjemně ochotnických hereckých etudek jako z dobrého fanfilmu. Joker je holka a když se vydá Vicky Vale do Arkhamu, tak si zrovna přichází pro svoji partičku - Harley Quinn, Poison Ivy, Penguina, Riddlera a Scarecrowa. Batman a Robin zaučují Batgirl a komisař Gordon jako obyčejně nepoznává vlastní dceru. Poněkud absurdní je trojka Batgirl (Sunny Lane), Poison Ivy (Phoenix Marie) a Catwoman (Aurora Snow, která se jinak ve filmu nevyskytuje), ale konečně, proč ne. Batmanova jeskyně vypadá jak z papundeklové pohádky ČT, ale když se tento Temný rytíř rozhodne vyslýchat She-Joker, má to grády. ()