Nový moderní hobby magazín Filipa Čapky. Užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu. Nejnovější trendy pro Vaši inspiraci v pravidelných rubrikách představujeme moderní trendy dnešního hobby. (oficiální text distributora)

l.enik.c

Za mě nejlepší pořad "pro zahrádkáře a kutily". Vždycky jsem nesnášela, když se naši v neděli večer dívali na Loskutáka (trapní Gondíci a nyní snad ještě horší Rychlý) a Receptáře (nudný pořad pro důchodce) a já nevím, co vše, ale tento pořad si ráda pustím i sama. Čapek poměrně příjemný a přirozený moderátor, žádné trapné hlášky a idiotské vstupy ve snaze zaujmout, ale i přesto (a možná právě proto) pořad hezky odsýpá a člověk se dozví spoustu zajímavostí, které já osobně ještě nikde jinde neviděla ani neslyšela. A co navíc, žádné vnucování a reklamy . ()

Fujtajksl

Kdyby náhodou někdo nevěděl do čeho v suchých letních měsících zachytávat na zahradě dešťovou vodu, tak to může být například plastový barel. :-D Pořad pro movitější retardy co neuměj ani zatlouct hřebík! Zlatej Přemek Podlaha. ()

Xaeroo

"Pak tu existuje další nástroj na odklízení sněhu, je o něco větší než lopata, takzvané hrablo"... bože.. pořad pro zakrslí měšťáky a důchodce, pár věcí inspirativních, většina kýče tipu loskuták. ()

TonoM

Dejme tomu oproti jiným zahrádkářským pořadu slušné... ČT1 je trošku zanedbaná stanice..... Jediná jistota, že když jí necháš celý den puštěnou, tak se nepobliješ. 40% ()

Salvator

Velmi povedený pořad plný dobrých rad pro domácnost a zahradu. Pohled na jeho 10letou existenci ukazuje, že kvalitu neztrácí. ()

Bodega_Bay

Sexy verze Přemka provází příjemným kutilským pořadem každou neděli ráno, proč ne. Navíc dostal prostor hodinový manžel urostlý pankáč, takže já si nestěžuju. Nějaká ta občasná divná paní, co vyrábí domácí šampony nebo šije filcové dorty se dala čekat. Naopak zahradnická okénka jsou vždycky přínosná, ta mě fakt baví. ()

Luk737 odpad!

Dnes jsem viděl jak si uštrikovat dorty a poté následovala reportáž jak se zbavit zubního kamene u okrajového plemene psa. Demenťárna na entou...... Dnes si pani na perlinku přidělala pletené bambule a skrásněla si tím koupelnu:-) ()