Miley Cyrus: Wrecking Ball

Kamera:

Jonathan Sela

Miley Cyrus

Daji

Já vám fakt nevím. Hudba mě doslova přikovala, ale nebylo to to jediné, co vzalo kladivo (ne, to oslintané) a zarazilo mi hřebíky do hlavy ve tvaru "MILEY". Praly se ve mě pocity jako "Co to sakra je?!" a taky "Tak ta to dokázala rozbalit", ale spíš nad úžasem převládala nechuť. Házím dvě hvězdy, za ten její úžasně pronikavý hlas. Příště už ale raději bez klipu (no jo, z nasranosti se přeci dělají bláznivé věci, ale tohle bylo opravdu divné Hanno POMOnthovaná). ()

metal.storm

Musím sa priznať že takúto hudbu nepočúvam ale bola som zvedavá na tento klip ktorý ohovárali pomaly všetky vekové kategórie v plnom prúde, a tiež sa musím priznať že mi nepríde tak zlý, a aj pesnička je počúvateľná, možno len chytľavá, ale zaujímavá. ()

Saraph odpad!

Poslední klip, který se mi líbil, byl Can't Be Tamed. Do té doby jsem měl Miley rád, pak už to šlo jen z kopce. ()

koala8

Sice se na to stejně jako mnoho ostatních nemohu skoro dívat, ale touto změnou z malé holky, ať si kdo chce co chce říká, na sebe přitáhla sakra velkou pozornost... Počet shlédnutí hovoří jasně. Jen chudák děti, které ji byly od malička jejími fanynkami, mají teď asi v hlavě trochu zmatek no. ()

ecceHOMMO

Pesnička sa mi páči a ten videoklip. A ten videoklip, čoby "exkluzívne šokujúco" obnažený je len priemerne rebelantský. ()

biglion

ŽÁDNÁ ŠKODA SLOV, ŽÁDNÝ ODPAD. PROVOKATIVNÍ? MOŽNÁ. SPÍŠE DOBŘE PROMYŠLENÝ MARKETINGOVÝ TAH. TÉMĚŘ TŘISTA MILIONŮ SHLÉDNUTÍ NA YOUTUBE ZA DVA MĚSÍCE, AŤ CHCEME NEBO NE, NA NAHOTĚ NÁS VŠECHNY ODJAKŽIVA NĚCO PŘITAHUJE A POKUD TO NEPOHORŠUJE, PROČ TO NEPŘIJMOUT. VĚDĚLA TO UŽ MADONNA, MILEY NÁS POSUNULA ZASE O KOUSEK DÁL. A NAVÍC PÁNOVÉ, NENÍ NA CO SE KOUKAT? MYSLÍM, ŽE JE A OSOBNĚ JSEM RÁD, ŽE HANNAH MONTANA JE PRYČ A ZBYLA TU JEN MILEY :-) ()

Babous

Klip, který obohatil současnou popkulturu o milion parodií a narážek, o tunách potištěného papíru v drbavých časopisech nemluvě. Miley chtěla šokovat a to se jí povedlo. Chtěla ze sebe udělat sex symbol, to nejspíš taky. Navíc poměrně originální formou - kladivo a koule WTF? ()

Lukoboss

Klip hraničící s odpadem, a to jenom proto (a nééé, fakt nejsem puritán), že když nevíte, jak posílit svou slávu, prostě se začněte všude vyslíkat, vyplazovat jazyk a chovat jako totální p.... ehm ok, už jsem v klidu. Téhle slečně a jejímu týmu prostě normálně jeblo, ale moc bych to neřešil, Lady Gaga taky dělala šílenosti pro slávu a dneska o ní skoro nevíme. Takže v pohodě... ()

RockChick

Člověk by řekl, že po "We Can't Stop" větší fail už přijít nemohl... Mohl. Miley Cyrus na to rozhodně nechce jít oklikami a aby ji už konečně všichni vnímali jako Lady Gaga nebo Rihannu, co udělá? Jistě, nebude se troškařit a rovnou se vysvlékne. Ne, Miley, vůbec dokonale nejedeš podle klasického comedownu dětské hvězdy. Ne, Miley, vůbec nesplňuješ všechna typická klišé, které říkají cosi o tom, že tělo prodává nejlépe. Haha, vůbec ne, vždyť tvůj klip je jenom novým "Nothing Compares 2 U", sama si ho tak označ. Jenom tvoříš dějiny a tak no, tomu mi vůbec nerozumíme. A nezapomeň olíznout i kladivo, co když by nám to všechno ani po tom obnažení nedošlo!? (haha, jo, a díky, že mám díky tvému kinematografickému opusu teď jubilentní stý komentář!) ()