Miley Cyrus: Wrecking Ball

Kamera:

Jonathan Sela

Miley Cyrus

Cundroklepac odpad!

Vodpad žes to neviděl aka popová šlápota se hluboko-myslně snaží dělat něco s něčím co je na něco jiného což není až tak hluboko-smyslné když paříš 8 měsíců v kuse na Dýze ()

julyberda

Souhlasím s JohnnyD. Krásná písnička s poměrně inteligentním textem (žadný zázrak se sice nekoná, ale v žánru "smutné písničky o bolestivem rozchodu" je Wrecking ball jeden z vrcholů.) Nicméně klip je levný a čiře provokativní bez nějakého většího smyslu. Nadruhou stranu, nebýt nahé Hannah Montany na demoliční ķouli asi by tu píseň nikdo neznal. ()

LencaN odpad!

Sice některé klipy jsou skoro jakési krátkometrážní filmy, ale teda upřímně nechápu, jaký má smysl sem dávat klipy od písniček, to už ta databáze snad ani neutáhne, kdyby se ke každému songu měl tvořit vlastní profil. Ale když už to tu je, tak si tak něco řeknu. Nejdřív byla Miley Cyrus Hannah Montanou, kterou děti milovaly a starší nesnášeli, pak byla jak sladká panenka a teď je z ní ...ani nevím, jak to popsat slušně...to asi nejde, prostě ze sebe udělala ku*vu. Z toho klipu se mi dělá špatně. Možná ale ti(tedy i já), kterým se to nelíbí, jsou příliš konzervativní a za čas se na to budeme dívat jinak (stejně jako tomu bylo u Maddony, která taky provokovala a vzbuzovala zpočátku spoustu nenávisti a kritiky). Místo, aby se jako zpěvačka soustředila na kvalitu svých písní, která takhle jde do kopru, respektive by měla Miley hudebně 'dospívat' a někam se posouvat, ale tohle je několik kroků zpět....ona spíš přitahuje pozornost tím, že je v klipech např. úplně nahá, viz přímo v tomto klipu nahatá obkročmo na demoliční kouli, řetěz mezi nohama, jindy olizuje kladiva, jazyk vyplazenej co půl minuty. Nemám nic proti, když je zpěvačka kočka, je vyzývavá a umí to prodat, ale tohle už je přes čáru. To i Lady Gaga je sice šílená, ale její hudba je o několik levelů výš než Mileyina a může si svoje bláznovství dovolit (není myšleno finančně), Gaga si aspoň zakládá na tom, že šokuje oblečením a vzhledem, třeba taky má lechtivé, hodně odvážné videoklipy, ale ona se prezentuje jako zajímavá osobnost, která je v lecčems extravagantní, Miley akorát umí ukazovat rozkrok ve skoro průsvitných proužcích látky a tím její klipy i fotky ze soukromého života evokují spíš dojem, že je to pornohvězda. Pardon, jestli jsem hodnotila spíš Miley než klip, ale to spolu všechno souvisí. Co se týče 'nové Miley', přijde mi všechno laciné a prvoplánové. ()

Vital

hmm....nejdříve největší slušňačka,která boduje u náctiletých,a teď sexy dračice....že by další Britney?! ()

Bonaci odpad!

Trapný pokus o pozornost, Miley jsem měl rád když zpívala country a písničky tipu Party In The USA atd. Tyto časy už očividně nejsou "in" a v brandži už frčí a vydělává Soft-porno. Zbohem Miley. ()

ogheekapr odpad!

Dost nechutný klip, písnička za moc nestojí...neví co k tomu ještě dodat. Kdyby se alespoň zamyslela nad tím jestli má na to hrát v takovém klipu. Nedá se na ni dívat. Jen bídná snaha upozornit na sebe pomocí skandálního videoklipu o kterým se bude mluvit v médiích...Protože když si neumím zajistit úspěch svým zpěvem tak proč si neudělat reklamu v bulváru že? Je to zadara a ty děcka na to stejně skočí. ()

michael.film

Keď to robila Madonna, všetci ju obdivovali, tak prečo všetci zavrhujú Miley? Čo sa týka piesne i klipu, sú to jedny z najlepších za poslednú dobu. ()

Duffman 97 odpad!

Nesnášim Miley.A tento klip to potvrdil.Nechápu proč se ta vychrtlina furt předvádí.Doporučuji se podívat na you tube na parodii od Barta Bakera. ()