Smrtící lék

Akční / Thriller / Sci-Fi

USA / Nový Zéland, 2014, 86 min

David Gould, Alex Clark

• masekjc

TV thrillerek se zajímavým námětem, který si na nic nehraje a lehce uspokojí nenáročného diváka.(20.2.2016)

Vyznělo to jako televizní film,ale dějově to ušlo.(22.1.2014)

Ono to zase tak špatný nebylo, jasně klasický televizná film na odpoledne, ale už jsem viděla horší žánry a tady to mělo aspon nějaký děj a odkaz pro nás lidi, nechci prozrazovat jaký, každý at si udělá názor sám(21.12.2013)

• Deryll

Ale jo,dalo by se řídc že sem na to i koukal,když to dávali večer v televizi a já u toho usínal(nakonec usnul samozřejmě).....A pozor dokonce tam je i jedna dobře natočená scéna! (JE TO SRAJDA)(7.4.2015)

• MickeyStuma

Jedenáct let se tají objevený lék na rakovinu. Tak to je úctyhodný výkon. Ale najednou stačilo málo aby se to profláklo a tři laboranti musí zemřít. Jejich šéf zařídí, aby se dostali v laboratoři do smrtící pasti a ještě na ně pošle zabijáky. Laboranti se snaží získat onen lék a uniknout. A tak začíná klasická honička kočky s myší a zoufalý boj o přežití. Nízkorozpočtový snímek nemůže slibovat napínavou podívanou, byť se o to nesmírně snaží. Po celou dobu vyprávění příběhu zní stále stejný dramatický hudební podkres, který ale vůbec nefunguje. Herecké výkony také nejsou zrovna přesvědčivé. S toho důvodu se i jedna citová scéna na konci příběhu zcela rozplynula. Spousta nelogičností a patosu strhávají tento snímek do hlubin. Námět však není špatný, jen mi připadá málo zpracovaný. Nejhorší počin to však není a tak na jedno zhlédnutí když nebude nic lepšího postačí. Neurazí, ale ani nenadchne.(14.11.2013)