Stát se hvězdou

Stať sa hviezdou

Drama / Muzikál / Romantický

USA, 2001, 104 min

• POMO

Tento film je o tom, ako sa Majka Kery usmieva a jazdí v limuzíne. Zjazdil som to po dvojminútových úsekoch na preskáčku (celkovo asi 20 minút) a už nikdy si to nepustím znovu. Na jednu stranu mi je ľúto tu nezanechať svoje dojmy a na druhú to nechcem hodnotiť hviezdičkami. Náhodou mi niečo dôležité uniklo a ešte by som tomu ukrivdil. Nedaj bože!(15.10.2003)

• Cival

Mariah Carey je nejen bídná zpěvačka, která vypadá jako kokršpaněl s vytahanou kůží, ale navíc se cpe i do herectví, které jí jde ještě o poznání míň. Hrůza hrůzoucí, kterou jakž takž zachrańuje aspoň ne úplně levý Curtis-Hall.(2.12.2003)

Rozpočet $22miliónovTržby USA $4,274,407Tržby Celosvetovo $5,271,666(27.5.2009)

• Flipper

Odpad najväčšieho zrna s čerešničou na torte Mariah, ktorá vie o herectve asi toľko ako ja do štrukturálnej matematiky.(13.7.2008)

• venus

Tohle není film, ale "film"... Herectví hrozné, scénář taky, prostě další blbost o americkém snu. A navíc je to celé jak ohraná písnička... chudinka malinká osiřelá se probíjí životem a ačkoli má skvělý hlas, tak dělá pouze křoví. A najedou se vyhoupne na špici a pak, aby byla ještě větší chudinka, tak jí nakonci zastřelí přítele.(22.4.2006)

• Indiana

Jo, celý film stojí na výkonu Mariah Careyové, ale jelikož prokázala, že je příšerná herečka, zkuste si domyslet, jak potom dopadl celý film.(12.6.2005)

• Stegr

Zlaté maliny 2001 - 1x - Nejhorší herečka HR (Mariah Carey)...(19.2.2008)

• Dale

Bol som pripravený na najhoršie, takže po skončení filmu som bol celkom milo prekvapený. Nebola to až také tragické, ako tu poniektorí píšu. Je pravda, že scenár bol dosť slabý a o nejakých hereckých výkonoch ťažko hovoriť, ale tento film je predovšetkým o speve, a to je to, čo vie Mariah naozaj perfektne. A keďže nudných alebo trápnych momentov som veľa nepostrehol, nemôžem ísť s hodnotením nižšie. Proste taká príjemná oddychovka s príjemnou Mariah a ešte príjemnejším jej spevom.(15.5.2005)

• Sinn

Kdyby aspoň nebyla tak ošklivá....(12.11.2012)

• corpsy

Také jednoduché a lacné, veľmi to neublíži. Pre niekoho možno film roka, pre mňa taká rýchla jednohubka.(23.8.2010)

• OHI

** za zpěv a scénu s kočkou.(15.5.2005)

• solskjaer

Ač nemám Mariah Carey vůbec rád musím reagovat na recenzi napsanou Cival(em) -Mariah Carey ač mi to nejde přes pysky je vynikající zpěvačka.Neznám žádnou jinou, která by dokázala vyzpívat oktávy jako ona. BOhužel neumí zacházet se svým potenciálem a zpívá otřesné písničky a jako herečka je absolutní béčková nula.No a o filmu co říct, je to hrůza hrůzoucí. Viděl jsem pouze první polovinu víc to opravdu nešlo vydržet, ale i ta polovina mě stačila na to abych film poslal tam kam patří - na skládku!(11.3.2004)

Pro mě je tenhle film příjemná podívaná, která není možná úplně nejlepší, ale rozhodně nepatří do odpadu. Mariah Carey sice nějak zvlášť neobdivuju, ale v tomhle filmu mi nevadila.(22.7.2011)

• fefee

Typická sladká hudobná filmová sračka s otrepaným klišé ktorému už nik neverí. ONA: "Vieš ja toto bežne nerobím" ON: "Si iná ako všetky ostatné".(26.10.2013)

• Radim

Mariah Carey má bezesporu skvělý hlas a v počátku své kariéry byla skvělá. Ztratila ale jednu věc - pokoru. A dle filmu i soudnost. Ona není béčkovou herečkou, ale minimálně tak efkovou. Veškerý její herecký rejstřík se omezuje na nadýmání silikonů, rádoby svůdné špulení rtíků a co nejladnější chůzi. Když se k tomu přidá plytký scénář...(14.5.2005)

• kaygen.it

Film, oproti kterému jsou Crossroads bergmanovskou studií mezilidských vztahů. Jakmile Mariah spustí "ó never too far away", krev se začne vařit a máte pocit, že někoho zabijete. Ideálně ji.(16.8.2002)

• artas

Už som to videl dávnejšie, ale mám v živej pamäti že bacha to je k******a na druhú, boh chráň ešte raz to vidieť.(30.3.2009)

• Aluminium

Jeden otrasný film hore-dole. Hlavne, že si Mária splnila sen.(15.5.2010)

• Grafito

Pořád přemýšlím, jestli to co jsem viděl, bylo míněno skutečně vážně.. a děsí mě přestava, že jo..(4.1.2007)

• fortex

vždyť je to prča(4.12.2011)

<< předchozí 1 2