Stát se hvězdou

Stať sa hviezdou

Drama / Muzikál / Romantický

USA, 2001, 104 min

• Stegr

Zlaté maliny 2001 - 1x - Nejhorší herečka HR (Mariah Carey)...(19.2.2008)

• Dale

Bol som pripravený na najhoršie, takže po skončení filmu som bol celkom milo prekvapený. Nebola to až také tragické, ako tu poniektorí píšu. Je pravda, že scenár bol dosť slabý a o nejakých hereckých výkonoch ťažko hovoriť, ale tento film je predovšetkým o speve, a to je to, čo vie Mariah naozaj perfektne. A keďže nudných alebo trápnych momentov som veľa nepostrehol, nemôžem ísť s hodnotením nižšie. Proste taká príjemná oddychovka s príjemnou Mariah a ešte príjemnejším jej spevom.(15.5.2005)

• Indiana

Jo, celý film stojí na výkonu Mariah Careyové, ale jelikož prokázala, že je příšerná herečka, zkuste si domyslet, jak potom dopadl celý film.(12.6.2005)

Rozpočet $22miliónovTržby USA $4,274,407Tržby Celosvetovo $5,271,666(27.5.2009)

• POMO

Tento film je o tom, ako sa Majka Kery usmieva a jazdí v limuzíne. Zjazdil som to po dvojminútových úsekoch na preskáčku (celkovo asi 20 minút) a už nikdy si to nepustím znovu. Na jednu stranu mi je ľúto tu nezanechať svoje dojmy a na druhú to nechcem hodnotiť hviezdičkami. Náhodou mi niečo dôležité uniklo a ešte by som tomu ukrivdil. Nedaj bože!(15.10.2003)