Stát se hvězdou

Stať sa hviezdou

Drama / Muzikál / Romantický

USA, 2001, 104 min

• OHI

** za zpěv a scénu s kočkou.(15.5.2005)

• Indiana

Jo, celý film stojí na výkonu Mariah Careyové, ale jelikož prokázala, že je příšerná herečka, zkuste si domyslet, jak potom dopadl celý film.(12.6.2005)

• POMO

Tento film je o tom, ako sa Majka Kery usmieva a jazdí v limuzíne. Zjazdil som to po dvojminútových úsekoch na preskáčku (celkovo asi 20 minút) a už nikdy si to nepustím znovu. Na jednu stranu mi je ľúto tu nezanechať svoje dojmy a na druhú to nechcem hodnotiť hviezdičkami. Náhodou mi niečo dôležité uniklo a ešte by som tomu ukrivdil. Nedaj bože!(15.10.2003)

• venus

Tohle není film, ale "film"... Herectví hrozné, scénář taky, prostě další blbost o americkém snu. A navíc je to celé jak ohraná písnička... chudinka malinká osiřelá se probíjí životem a ačkoli má skvělý hlas, tak dělá pouze křoví. A najedou se vyhoupne na špici a pak, aby byla ještě větší chudinka, tak jí nakonci zastřelí přítele.(22.4.2006)

• corpsy

Také jednoduché a lacné, veľmi to neublíži. Pre niekoho možno film roka, pre mňa taká rýchla jednohubka.(23.8.2010)

• - Zlaté maliny 2004 - nominace: nejhorší muzikál za 25 let existence Zlatých malin. (Karlos80)

• - Zlaté maliny 2001 - nejhorší herečka (M. Carey); nominace: nejhorší režie, nejhorší film, nejhorší filmový pár (M. Carey a její výstřih), nejhorší scénář, nejhorší herec ve vedlejší roli (M. Beesley). (Karlos80)

• - Film se natáčel v Hamiltonu a v Torontu v Kanadě a v New Yorku v USA. (rafix)