Stát se hvězdou

Glitter

Stať sa hviezdou

Drama / Muzikál / Romantický

USA, 2001, 104 min

Rozpočet $22miliónovTržby USA $4,274,407Tržby Celosvetovo $5,271,666(27.5.2009)

• Flipper

Odpad najväčšieho zrna s čerešničou na torte Mariah, ktorá vie o herectve asi toľko ako ja do štrukturálnej matematiky.(13.7.2008)

• Sinn

Kdyby aspoň nebyla tak ošklivá....(12.11.2012)

• POMO

Tento film je o tom, ako sa Majka Kery usmieva a jazdí v limuzíne. Zjazdil som to po dvojminútových úsekoch na preskáčku (celkovo asi 20 minút) a už nikdy si to nepustím znovu. Na jednu stranu mi je ľúto tu nezanechať svoje dojmy a na druhú to nechcem hodnotiť hviezdičkami. Náhodou mi niečo dôležité uniklo a ešte by som tomu ukrivdil. Nedaj bože!(15.10.2003)

• venus

Tohle není film, ale "film"... Herectví hrozné, scénář taky, prostě další blbost o americkém snu. A navíc je to celé jak ohraná písnička... chudinka malinká osiřelá se probíjí životem a ačkoli má skvělý hlas, tak dělá pouze křoví. A najedou se vyhoupne na špici a pak, aby byla ještě větší chudinka, tak jí nakonci zastřelí přítele.(22.4.2006)