Demi Lovato - 2vLive Concert

Hudební / Dokumentární
USA, 2013, 95 min

Demi Lovato

kingik

Je mladá, pohledná, úspěšná a občas budí dojem, že má pár kil navíc. Střídá atraktivní image s nepřiiš zajímavou a ve svém hudebním repertoáru absolvovala posun od poprockové divošky až po její současnou tvorbu zaměřenou na taneční klubovou scénu. Demi Lovato na sklonku roku v rámci koncertů pro 2vLive uspořádala koncert pro své nejvěrnější fanoušky na kterém odzpívala 13 písní. Jak se na správnou hvězdu sluší a patří nechala na sebe cca 20 minut čekat a jako záskok poslala velmi slabou předskokanku doprovázenou tanečníky se kterou se ale publikum nudilo stejně jako s afroamerickou moderátorkou koncertu. Nedočkavé vyhlížení hlavní hvězdy večera se vyplatilo. Demi načala svoji porci hitů úspěšným singlem "Heart Attack", navíc se u některých skladeb doprovázela na kytaru a k nelibosti diváků předvedla, že ráda papá a tak pohyb nebyl právě její nejsilnější stránkou oproti skvělé intonaci a hlasovému rozpětí. Band, který ji doprovázel jí její vystoupení nekazil a svoji porci odzpívaných hitů zakončila jednou ze svých aktuálnějších singlovek a sice "Neon Lights". Mně osobně tam chybělo nějaké podiové ozvláštnění, ačkoliv na řadu přišly její největší hity. Ve výsledku kvalitně odzpívané i odehrané s bachrlatou image jejíž fádnost podtrhoval nikterak nápaditě využitý stage. Demi by měla vyměnit stylistu. Mé hodnocení: 70% ()