The Fialky - Bangkok

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební / Animovaný
Česko, 2014, 1 min

Kapitán Kečup

Jednoduchý animovaný videoklip ku skladbe Bangkok predstavuje krátku, vtipnú parafrázu českej kapely The Fialky na pieseň "Rock´n´roll high school", ktorá pochádza z repertoáru legendárnej newyorskej punk-rockovej skupiny Ramones. (MM_Ramone)

Jello Biafra

Jedna z tých slabších piesní od Fialek. V skutočnosti slabý cover Rock´n´roll high school od Ramones je obdarený jednoduchým českým textom a ešte slabším klipom. ()

MM_Ramone

Krátka, vtipná parafráza českej kapely The Fialky na pieseň "Rock´n´roll high school", ktorá pochádza z repertoáru legendárnej new yorkskej, punk rockovej skupiny Ramones. Jednoduchý, animovaný video klip, čo bol ku nej natočený, je skvelým bonusom ku tejto podarenej cover verzii. Pražská formácia The Fialky je mi čo raz viac sympatickejšia. Kiež by bolo takých kapiel viacej. Rock, rock, rock, rock´n´roll v Thajsku. "Bangkok"! **** ()

Jara.Cimrman.jr

Rock´n´roll v Thajsku společně s Fialkami hráli, zpívali a tančili: Iveta Bartošová, Ježíš, Marie, Helena Vondráčková, Miloš Zeman, Václav Klaus, Barack Obama, Margaret Thatcher, agent Smith, Radovan Krejčíř, Stanislav Gross, Viktor Kožený, Pavel Bém, Justin Bieber a mnoho dalších. Mě jen mrzí, že zde nejsou uvedeni a tak možná přišli o tučné honoráře. Nakonec to asi nevadí, protože si zařádili celkem slušně. ()