Long fu hu zi

všechny plakáty

Lacike

Sammo tu hra ochlastu, gamblera a podvodnika, ktory sa stara o maleho syna. Na zaciatku filmu ho zatkne policajtka Sandra Ng a posle ho nacas do basy. Kym sa nevrati, tak sa stara o jeho syna. Sama je bez manzela a tiez ma syna, ktory je velky nezbednik terorizujuci opatrovatelky. Vsetky tie sceny s malymi capartami mi pripomenuli film Ten chlapec je postrach. Ale v ovela horsom prevedeni. Po vyse polhodine filmu sa konecne vrati z basy Sammo a sledujeme jak sa stara o syna. Striedavo chlasta, podvadza a nakoniec sa da na nelegalne zapasy. Nejaky vyrazny priestor pre jeho zblizovanie s policajtkou vo filme nie je, takze som bol aj trochu prekvapeny, ze sa nakoniec dali dokopy. Komedialne sceny prilis nefunguju. Tie s detmi su uplne otrasne. Ale film zachranuju aspon bitky, ktorych je tu asi tak 10 minut, ale su na dobrej urovni. Vrcholom je Sammova hromadna bitka v bare behom ktorej predvadza a paroduje Jackieho slavny opity styl. To fakt stalo za to. A okrem toho ma este rozosmiala parodia na slavny Rockyho beh po schodoch. Sammo sa pri treningu oblecie do rovnakeho uboru, vychlasta surove vajcia a po vybehnuti schodov este ukaze co s travenim urobia surove vajcia. Napoveda. Len tak zo srandy Sly tak rychlo neutekal. :)) Takze vysledkom je detsky film s trapnym humorom, ktory je vhodny len pre hardcore fanusikov Samma Hunga. Tí si uziju aspon tych par bitiek. 3/10. ()