UFC Fight Night: Machida vs. Mousasi

(pořad)
  • Brazílie UFC Fight Night 36 (neoficiální název)
Sportovní
Brazílie, 2014

ConanVJ

Oliveira vs. Ogle 3,5* Jednostrannej zápas ukončenej pěknou submisí. ........... Andrade vs. Musoke 3,5* Tady je škoda, toho předčasnýho radování, zápas mohl dopadnout jinak, kdyby přišly hned další bomby, než se borec oklepal . .............. Silva vs. Sato 4* Hodně rychlej zápas ukončený pěkným K.O. Nějak jsem nepochopil, co chtěl poražený dělat .................. (3) Souza vs. (8) Carmont 4* Parádní zápas, u kterýho je celkem škoda, že to skončí až na body. Je zde spousta pokusů o submisi, ale ta se nekoná. Vítěz byl pro mě jasnej .................. (4) Machida vs. (9LHW) Mousasi 4,5* Parádní technickej zápas, ve kterém je od všeho něco. I trošku krve zde je............. Celkově pěknej event a dávám mu 80% :) ()

The Viper

Velký průšvih. Druhý event v řadě, který se zapisuje do historie s nejvyšším počtem zápasů došlých až na body. Z turnaje bych vyzdvihl snad jen pěkný obrat Musokeho, který se po knockdownu dokázal oklepat a zdolat soupeře na body. Dále Souza vs. Carmont, kde Carmont ukázal skvělou obranu, ovšem v útoku je naprosto marnej, né že by to neuměl, ale vůbec nic nedělá a přes Souzou jen utíkal. To samé praktikoval i Machida, ovšem tomu to přineslo ovoce a vyhrál na body nad Mousasim, který ovšem vyhrál co se týče trefených úderů a prokázal, že má hlavu z železobetonu. ()