poster

Pirátské sítě

 • anglický

  Pirating pirates

  (festivalový název)

Dokumentární

Česko, 2014, 88 min

Kamera:

David Čálek

Hudba:

Midi Lidi
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • milhouse333
  *****

  Už dlouho jsem neviděl snímek, který by tak upřímně nakoukl a poodhalil povahu a smýšlení lidí v Africe. A od českého dokumentu jsem to nečekal už vůbec. A i když se to všechno vlastně stalo náhodou, vyšla z toho výborná práce. Díky.(23.3.2014)

 • laurence
  ****

  Nejzajímavější na tomto dokumentu není chování Afričanů (to přece nemůže nikoho překvapit), ale noblesa, s jakou dokázali filmaři úplně přetočit smysl svého filmu.(24.3.2014)

 • snaked
  ****

  Info o filmu + děj (se spoilery): http://nfa.cz/filmovy-prehled/fp/vi/piratske-site/(6.1.2015)

 • neo93
  ****

  Rozhodně poutavý film(dokument), který stojí za to vidět pokud se chcete dozvědět nejen o somálských pirátech, ale vlastně i o samotné africké povaze. Bylo zajímavé sledovat, jak si autoři poradili se ztrátou důležité osoby, která byla zdrojem informací. Líbila se mi též špionážní část, která by se neztratila ani v kdejakém thrilleru. Musím vyzdvihnout hudební stránku, která je zde zastoupena skupinou Midi Lidi a skvěle zapadá do snímku. Jelikož jsem zhlédl v Artu na festivalu Jeden svět, měl jsem tu možnost po promítání filmu dozvědět se další informace přímo od tvůrců, což přispívá k tomuto dobrému hodnocení.(22.3.2014)

 • Shitonit
  *

  Nevim. Něco bych rád dodal, ale nemám nějak slov. Stručně snad.. Sračka..... Divná zmatená sračka...(19.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace