UFC Fight Night: Gustafsson vs. Manuwa

(pořad)
  • Velká Británie UFC Fight Night 37 (neoficiální název)
Sportovní
Velká Británie, 2014

ConanVJ

Prelims: Harris vs. Gaudinot 4,5* Parádní rychlej zápas ukončenej gilotinou.......... Araujo vs. Mitchell 3* Zápas ve kterém se nic moc zajímavýho neděje.......... Scott vs. C. Silva 3* zápas ktejej je nejzajímavější v druhé půlce druhého kola, jinak průměr. Rozhodnutí rozhodčích mě překvapilo, viděl bych to obráceně........... Barnatt vs. Nilsson 4* Pěknej svižnej strikovej zápas ukončenej pěkným TKO ........... Diabate vs. Latifi 4,5* parádní rychlej zápas ukončenej gilotinou .......................... Main Cart: Nelson vs. Akhmedov 4,5* Pěknej docela rychlej zápas, nějaká krev tu je taky, ukončenej pěknou submisí gilotinou.......... Pickett vs. Seery 4* Pěknej svižnej zápas se skvělými momenty........... Johnson vs. Guillard 3* Takovej nemastnej neslanej zápas, občas tam jsou i pěkný momenty ale moc jich není .......... Gustafsson vs. Manuwa 5* Hlavní zápas opět nezklamal. Pěkná podívaná a luksusní TKO pro vítěze. ............... Určitě pěknej event, ve kterém mě překvapil Gustafsson v těžké váze, to jsem nějak přehlédnul a jako moderátor Dan Hardy co by bývalý výborný bojovník. Nejlepší zápas pro mě hlavní. Za mě 80% :) ()