P!nk Live v Melbourne

(koncert)
  • Česko Pink: Koncert v Melbourne (více)
Hudební / Dokumentární
USA / Austrálie, 2013, 88 min

Koncert zachycuje zpěvačku P!nk na jejím kritiky vychvalovaném turné s názvem The Truth About Love, tato velkolepá akrobaticko-koncertní show, považovaná za jednu z nejlepších koncertních šňůr celé generace, je plná fascinující teatrálnosti, emocí a největších hitů slavné P!nk. Ta si díky svému výkonu zajistila místo v pomyslné síni slávy jako jedna z nejpozoruhodnějších umělkyň současnosti. Koncert se natáčel v australském Melbourne a zahrnuje mimo jiné hity jako jsou: 'Blow Me (One Last Kiss)', 'F***in' Perfect', 'Try', 'Raise Your Glass', 'So What' i zpěvaččin poslední singl 'Just Give Me A Reason'. (HBO Europe)

Autogram

Tá žena jednoducho má gule. Okrem speváckej, tanečnej aj veľká akrobatická šou. Len v tých vrcholných akrobatických kúskoch bol nutný playback, spev počas letu dole hlavou je skrátka nemožný. Bez šaša na začiatku a na konci počas prezliekacích prestávok by som sa určite zaobišiel. P!nk je stelesnená bezprostrednosť, verím, že naživo by to bolo za plný počet. ()

bohemia_regent

Po vizuální stránce naprosto špičková a perfektně vygradovaná show. Je obdivuhodné, že všechny ty akrobatické prostocviky se ani v nejmenším neprojevují na pěveckém výkonu. A když si divák uvědomí, že tahle holka měla v dětství astma, nezbývá než říct: klobouk dolů. Přesto musím z maximálního hodnocení hvězdičku ubrat, a to ze dvou důvodů. Jedním je samotná hudba, která je asi tak na úrovni lepšího průměru, druhým pak rádoby bezprostřední, ale ve skutečnosti spíš křečovitý "free" humor bez vtipu v promluvách mezi skladbami. -------- V titulcích pořadu uvedeno: český i originální název Pink: The Truth About Love Tour; režie Larn Poland. ()

chicotomas

Show super! Písničky také super. Ale může mi někdo vysvětlit koho baví (a proč je to tak hrozně "in") v záznamech z koncertů během jedné vteřiny udělat 3x střih ze tří různých kamer? Ani si nestačíte uvědomit, na co vlastně koukáte a už je tu další střih. Režiséra bych nechal chvíli v průvanu vy-víte-jak... ()

Patw

Viděno na vlastní oči v Dublinu. Naprosto perfektní show a ještě perfektnější zpěvačka. P!nk je neustále usměvavá, komunikativní a fanouškům vychází vstříc (osobně se mi během show podepsala - více na mém profilu - která jiná zpěvačka by to udělala?). Stále má co ukazovat, a to co ukazuje naživo si neskutečně užívá. Nemohu jinak jak 5* ()

Bezda22

Ten pocit nadšení jakej mi dal tenhle koncert, to mi dávaj koncerty mejch oblíbenejch kapel, když se na jejich koncert hrozně těšim. Takovej ten pocit, když milujete nějakou kapelu a roky jí posloucháte jen z desek doma a těšíte se, až jí konenčně uvidíte živě a uslyšíte ty pecky z toho pódia. Jen v mejch kapelách a tvorbě Pink je rozdíl. Pink poslouchám minimálně, znám dost jejích tracků, ale nepatří nijak mezi moje favority. I přes to, že mám její hudbu rád. No nicméně, je to úžasnej koncert. Parádní velkolepá show, naprosto dokonalý a úžasný všechno. Miluju, když mi hudba dokáže tolik dát. ()

• Celé pódium přesouval speciálně upravený 747 jumbo jet, 19 kamionů a 80 lidí. Celá stage měla 400 tun. (Patw)
  • V Melbourne Pink vytvořila nový rekord v prodejnosti, když s tímto turné osmnáctkrát vyprodala Rod Laver Arénu. Předchozí rekord - 17 vyprodaných show - držela také Pink se svým The Funhouse Tour. (Patw)
  • 10. května 2013 Pink koncertovala s v rámci turné také v pražské O2 Aréně. Celkově šlo již o pátý koncert Pink v Praze. (Patw)