Socialistický Zombi Mord

Socialist Zombie Massacre

(festivalový název)

Horor

Slovensko, 2014, 94 min

Kočičky v minisukních kosej špatně udělané zombíky za Socíku a je to docela sranda.Nemá cenu mluvit o hereckých výkonech, které prostě byly, jsou a budou v amaťáku vždycky neuvěřitelné, nebo o nijakých zombích, který naháněly hrůzu leda tím jak blbě jsou udělaný, ale ta práce a nadšení kolem chce respekt a uznání a mít to o 20 minut míň, ani by mě to nestihlo nudit a jelikož jsem prostě normálně od přírody prase, ty roštěnky v minisukních byly prostě naprosto k sežrání, ještě že sežrali tu ošklivější.55%.(3.5.2015)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV 1 = 18.4.2015, pôvodný slovenský zombie film - Regulérna slovenská nezávislá produkcia zvládnutá (podobne ako predtým NIČ NEKRVÁCA VEČNE) na pozerateľnej úrovni. Amatérsky nedokonalá, ale odvaha necucať štátny cecok AVF sa cení. (21.4.2015)(21.4.2015)

• George Stobbart

HA-HA-HA... tu asi niekto chystal scénku na stužkovú a pri tom (z neznámeho dôvodu) chytil vyššie ambície... Festivalovými pivnými študentmi už tradične nadhodnotená trapárna, pri ktorej by som sa vôbec nečudoval, keby spadla do čiernej farby.(19.4.2015)

Títo nadšenci vytreli kocúra, vypálili rybník a ukázali vztýčený prostredník celej slovenskej filmárskej obci! Poctivá, hravá, nápadítá, energická, vtipná, živelná a životaschopná béčkarská lahôdka, ktorá sa vyrovná zombie filmom zo starej školy A má svoj význam aj celosvetovo - v dobe, kedy zombie začali naberať podivne áčkovo-trápne podoby (typu Warm Bodies...); Snímam pomyselný klobúk z hlavy a gratulujem - a prajem SZM (a želám si), nech tento film má úspech a nech ho vidí čo najviac divákov a VŠETCI slovenskí filmári! Som nadšený!(25.6.2014)

Docela zábavný pokus východních sousedů o retro-zombiárnu ve stylu italských klasiků osmdesátých let... Pokus sice dost amatérský, ale zato dostatečně akční a krvavý, což se v mých očích počítá... Obrovské negativum vidím ve zvukové stránce, něco tak katastrofálního jsem už dlouho neviděl (neslyšel)... Druhou a také nezanedbatelnou výtku mám k naprosté absenci koziček... A mrzí to o to více, když si člověk uvědomí, že materiál na ukázání několika bradavek ve filmu rozhodně byl... No co už, taky nemůžu mít všechno... Nebudu to moc okecávat, SZM je prostě příjemný nízkorozpočtový zombie pokus, jehož shlédnutí vůbec nelituji...(10.7.2015)

• - Natáčalo sa v Pezinku v hale na opravu tatroviek, v základnej škole vo Svätom Júre a na Záhorí pri bunkroch z druhej svetovej vojny. (Zdroj: sme.sk) (Raccoon.city)

• - Filmovalo sa každý víkend, zväčša 16 hodín denne. Najviac dala zobrať posledná scéna, ktorá sa točila viac ako 24 hodín. (Zdroj: sme.sk) (Raccoon.city)

• - 36-členný komparz si za pivo a guláš zahrali prívrženci žánru anime z Anime crew a šermiari zo združenia Vargar. (Zdroj: sme.sk) (Raccoon.city)