Socialistický Zombi Mord

Socialist Zombie Massacre

(festivalový název)

Horor

Slovensko, 2014, 94 min

Rozkošná blbina, kde sa smejete s tvorcami a nie tvorcom.(6.5.2014)

• Gary

Oj, Boha jeho! Tak som sa tešil, že nám bratia Slováci prinesú cool socialistický amatérsky zombie-brutal zážitok....až som dostal...nudné čosi. Jedna hviezda za vytrvalosť a pár fajných efektov.(15.8.2015)

Viděno v rámci festivalu otrlého diváka v kině Aero. To jenom tak pro jistotu kdyby mě tu někteří rádoby bojovníci za spravedlnost začali zase obviňovat, že jsem to nemohl nikde vidět (zdravím tě horiblbe) No a jinak musím konstatovat, že jsem dostal naprosto luxusní trash masakr. Přesně takovej jsem doufal, že ten film bude. Parádní retro atmosféra reálného socialismu, parádní make up a kvalitní gore. Navíc film už od začátku dává jasně najevo, že se vůbec nebere vážně. Nikdo si na nic nehraje. Osazenstvo filmu je v pohodě žádní afektovaní kokůtci, ale celkem přirozený postavy. Teda samozřejmě vyčnívá školník Sergej magor ze Specnaz ten nemá chybu no a samozřejmě nemůžu zapomenout na ty libový kundičky (já Slovenky vela lúbím) To je prostě něco co žádnej émerickej film nemá a sice Slovanské ženy (!) Jinak musím pochválit i velmi slušnou kameru a střih všechno na amatérskej film nebojím se říct na profi úrovni. Vznik takovýho filmu v našich podmínkách se dá potom vůbec považovat za malý zázrak. Kdoví kdy se zase něčeho podobnýho dočkáme. Na plnej počet to sice nevidím, ale ty 4* tomu střelím úplně z přehledem. Nevšední zážitek. Díky za něj!85%(1.11.2014)

• juta

Horší zpracování, které hned od začátku snižuje zážitek je rozhodně největší mínus. Dále pak postupem času začíná i nudit, protože tu je dokola stále to samé a chování postav také není moc reálné. Lepší něco než nic, stále jsou slováci před námi o krok napřed, ale začínáme dotahovat. :D(19.12.2015)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV 1 = 18.4.2015, pôvodný slovenský zombie film - Regulérna slovenská nezávislá produkcia zvládnutá (podobne ako predtým NIČ NEKRVÁCA VEČNE) na pozerateľnej úrovni. Amatérsky nedokonalá, ale odvaha necucať štátny cecok AVF sa cení. (21.4.2015)(21.4.2015)

• - Detaily rezania tela natáčali tak, že do figuríny vložili prasačie mäso a rezali doň desať minút motorovou pílou. (Zdroj: sme.sk) (Raccoon.city)

• - V Hankinej spálni si na jednom z časopisov môžeme všimnúť americkú speváčku Britney Spears. (GTS_PUNK)

• - Profesionálna filmová krv stála tridsať eur za liter a kedže tvorcovia jej chceli použiť hektolitre, použili alternatívu, želatínovú hmotu, do ktorej pridali potravinársku červeň a kakao, aby nebola priesvitná. Mohla sa prehltnúť, ale bola veľmi sladká a aj preto ju celý komparz znenávidel. (Zdroj: sme.sk) (Raccoon.city)