Socialistický Zombi Mord

Socialist Zombie Massacre

(festivalový název)

Horor

Slovensko, 2014, 94 min

Kočičky v minisukních kosej špatně udělané zombíky za Socíku a je to docela sranda.Nemá cenu mluvit o hereckých výkonech, které prostě byly, jsou a budou v amaťáku vždycky neuvěřitelné, nebo o nijakých zombích, který naháněly hrůzu leda tím jak blbě jsou udělaný, ale ta práce a nadšení kolem chce respekt a uznání a mít to o 20 minut míň, ani by mě to nestihlo nudit a jelikož jsem prostě normálně od přírody prase, ty roštěnky v minisukních byly prostě naprosto k sežrání, ještě že sežrali tu ošklivější.55%.(3.5.2015)

Je to síce každým svojim kúskom a v každom smere amatérčina ako hrom, ale snahu treba oceniť. Ide o takú prvú slovenskú lastovičku, ktorých dúfam bude ešte viac. Navyše snímok dokázal miestami pobaviť, pár hlášok a vtipných momentov je vážne luxusných, oceňujem aj výborné interiéry školy a veľa doplnkov, ktoré mi pripomenuli časy dávno minulé a spomienky na základku. Lepšiemu celkovému dojmu pomohol tiež nápad s krátkymi sukienkami a peknými dievčatami, pričom dokázali zaujať aj slušne zvládnuté gore efekty, takže ja tu jednu hviezdu navrch pridám veľmi rád. 70/100(25.4.2015)

Za málo peněz, překvapivě slušná dávka filmové muziky, od našich východních sousedů. Největším kladem je kromě zběsilé akce, jakási herecká bezprostřednost a také připomenutí jak to vypadalo nejen u nás za totáče. Za mě dobrý.(1.8.2015)

Pár skveých vtipov, ale hlavne fakt, že tvorcovia dokázali celú stopáž naplniť zaujímavým dianím, robia z filmu prelomové dielo slovenskej žánrovej produkcie...(7.6.2016)

Nechtěl bych v tomto ústavu dělat uklízečku.(23.6.2015)