Můj avatar a já (TV film)

• Dánsko

Min Avatar og mig

• Dánsko

My Avatar and Me

Dokumentární

Dánsko, 2010, 61 min

• Zagger

to je ale hloupost proboha, a to jsem se secondlifem spojeny, mam taky svou story a vetsina mych prijmu mi jde odtamad. Naivne jsem cekal, ze to bude ok, ukazka zivota v secondlife, ukaze to lidem, co to neznaj, co tam jde delat, unikatni muzikanty folkare a bluesmany, ze kterych jsem padal na prdel a hned bych si koupil CD, kteri hraji realtime pres svuj zesak a streamuji to online v klubech, nadherne svety, ze kterych oci prechazi, virtualni priroda, ostrovy, ktere nemaji daleko od AAA her diky pouziti fototextur, umelce, lidi co tam potkali svou lasku a vzali se i v realnem zivote a nejake zamysleni jak to prospiva lidem psychologicky, jak mohou postizeni lide zit uplne normalne a setkavat se s prateli, dokonce znam americky par, kteri zijou na farme a maji oba pres 60 let a maji to jako zpestreni. A PRITOM TO JE CELE O NEJAKEM LOSEROVI a i to bylo vymyslene pro film !!! Mj trosicku jsem koukal, ze mozna treba tam zahlidnu nejake svoje vyrobky... Zaujaly me jen ty hodiny, co maj fungovat ve skale 10 let, a region Akasha existuje (hned jsem koukal) a model tech "hodin" tam byl. Nicmene nejzajimavejsi vec se vubec netykala tematu secondlife :D A to ma na to celou hodinu! Kua natocil bych 100x lepsi dokument a budu mit 90% hodnoceni. Jo a ta Helena byla fiktivni postava pro film protoze "zila" jen par mesicu, opet vymysleno pro film. No zkratka ten stupid upletl z hovna bic, protoze vubec nevedel jak to ma uchopit, prislo mi to jako by mu to zadal jeho sef: "tak a ted mi udelej dokument o secondlife". Je to jak ty trapne hrane dokumenty o nestestich a objektivne muzu rict ze v tom je tak 10% pravdy a skoro celych tech 10% jsou zabery ze secondlife a jeste uplne hnusnych ostrovu, twe dyt tam jsou takove perly :D No proste me to jako zasveceneho jen brutalne nasralo! Jeste porad se na to divam a musim nakonec zmenit hodnoceni na ODPAD. Boze do ceho se to zvrhlo. Sorry za chyby.(18.1.2015)

Celkem zajímavý dokument o tom, jak spolu (ne)jdou kombinovat virtuální a skutečná realita - když si někdo kvůli virtuální zničí reálný vztah, protože ho natolik pohltí jeho "druhý život"(30.5.2014)

• RipperJosh

Tak hlavně průšvih je, že tohle vůbec není dokument, tím pádem jsem tomu celou dobu nevěřil a nedokázalo mě to vtáhnout. A finální pointa je opravdu hodně laciná...(2.6.2014)