Nae saengae bomnal

• Jižní Korea 내 생애 봄날 (více)

Epizody(16)

Tyckin

Naprosto úžasné první tři díly, pak ale přichází šílený zlom a v 7. části (resp. po 9. části) končím. Ono mi bylo docela jasné, že jak to začlo, tak to dlouho vydržet nemůže. Po úvodních neskutečně milých a zábavných dílech přichází plácání se ve vztazích a citech aniž by seriál měl nějaký opravdový děj. Nicméně jelikož mne dvě osoby přesvědčovaly, abych mu dal druhou šanci, učinil jsem. A ač se děj vyvíjí malinko jinak než jsem očekával, v zásadě žádné překvapení, stále jen prázdná romantika a ač jsem momentálně zamilovanej až za hrob, tak zaujmout mne to bez opravdových událostí vážně nedokáže, je mi líto. Proti romantice vůbec nic nemám, ale pokud je seriál jen o těch citech, tak 20h zkrátka nepřežiju. A moje nastávající je kupodivu stejného názoru. ()

ainny

Po tolika letech už vím, že Korejci jsou mistry v hraní na city. Ale stejně mě čas od času dostanou. Jako zrovna teď. Kam Woo-sung je pro mě sázkou na jistotu. A jeho herectví mám ráda už od časů Krále a klauna. Svoje role si vybírá pečlivě a ani teď nedošlo k výjimce. Jeho Dong-ha byl neskutečně civilní. Všechny pocity měl vepsané ve tváři, takže mnohdy nebylo potřeba slov a mně se z něho zase tajil dech. Jeho protihráčka Choi Soo-young byla pro mě velkou neznámou a musím říct, že byla skvělá. Navzdory velkému a do očí bijícímu věkovému rozdílu, byla chemie mezi nimi nepřehlédnutelná. Seriál sám o sobě patří k těm, na které se nezapomíná. U dobře napsaného scénáře, výborných herců a krásného soundtracku to ani jinak nejde. No a protože ani po vyspání nemůžu konec dostat z hlavy a vím, že ho tam budu mít nejméně celý den, je jasné, že pro mě to je další ze srdečních záležitostí. ()