Martinka888

Náhodou jsem na tenhle film narazila na Netflixu a poprvé koukla na něco filipínského a musím říct, že jsem se docela bavila. Nebylo to nic náročného ani zbytečně dramatického, taková jednohubka na pohodový večer, kdy u filmu nechcete moc přemýšlet. Navíc musím přiznat, že jsem tak trochu ujetá na seriály a filmy s tématikou "fake marriage or relationship", takže to vcelku naplnilo moje očekávání, navíc super, že více než půlka dialogů byla v angličtině, takže člověk nemusel furt sledovat titulky, jak u mých oblíbených korejských dramat :) ()

andiek05

Můj první filipínský film, takže je obtížné objektivně hodnotit, protože nemám ho s čím porovnat, a nemám představu o jejich stylu hrání, dialozích apod. Proto si nejsem jistá, jak moc brát v úvahu hlavní hrdinku, zda její postava je opravdu až tak .... moc expresivní nebo by se to dalo spíše brát za takové menší "přehrávání". Téma "fake couple" není ojedinělé a každý jistě ví, jaký vývoj příběhu má čekat, takže žádné velké překvapení se nekonalo. Pro mě průměr, který neurazí ani nějak moc nenadchne, ale dobré při odpočinku. ()