Skupinka studentů, kteří museli zůstat po škole kvůli nekázni, si vystřelí ze svého dozorujícího učitele, který je upoutaný na invalidním vozíku, na který ho dostalo zranění z války. Následkem tohoto vtípku utrpí poranění hlavy, čímž se mu začnou vybavovat vzpomínky, jak kdysi vraždil nepřátele. Poté, co se zbaví překážek v podobě školníka a ředitele, přijdou na řadu studenti, pro které je tenhle školní den nejspíš tím posledním. (Hernycztek)

Forsberg11

Ďalší z radu poloamatérskych céčkových hororov, ktoré sa točia ako na páse. Chuck Norfolk je absolútny idiot. Natočiť totiš takúto pomerne zaujímavú látku takýmto štýlom, ktorý dokáže unudiť k smrti aj za hodinu dvadsať, dokáže len slaboduchý kretén bez štipky talentu alebo sebareflexie. Tú jednu hviezdu dávam sa tých pár zaujímavých vrážd, ktoré ako jediná vec z celého filmu stáli za to. Inak odporúčam vyhýbať sa tomuto "projektu" veľkým oblúkom. Je to strata času a energie. 15 %!! ()

ricci.s

Skupinka problémových teenagerov pekne naserie učiteľa na vozíčku, starého vojnového veterána, ktorému trochu prepne a po tom, čo odstráni z cesty nepodstatné postavy, rozhodne sa zašpásovať si so študentíkmi, a to pekne krvavo. Film sa samozrejme nedá brať vážne, ani v ňom hľadať niečo logické, slúži len na vypnutie a pobavenie. Takže postavy či nedajsatan scenár rozoberať nemienim. Pár vrážd bolo v rámci obmedzených možností celkom dobrých, nápad sa mi pozdával a vyložene som pri tom netrpel, tak aspoň niečo znesiteľné v tej záplave hororových sračiek. ()