Kabát: Má jí motorovou 2001 ccm

(hudební videoklip)
všechny plakáty
Hudební / Krátkometrážní
Česko, 2001, 3 min

Skladba Má ji motorovou je súčasťou prvého albumu českej rockovej skupiny Kabát, ktorý vydali v roku 1991. Táto pieseň sa zároveň stala titulnou; podľa nej bolo pomenované celé CD. Videoklip k nej však bol nakrútený až o desať rokov neskôr, kedy vyšla kompilácia hitov "Suma Sumárum". Samozrejme, v tejto zbierke song Má ji motorovou nemohol chýbať.
Klip je poskladaný z archívnych záberov a zo záznamov koncertných vystúpení. (MM_Ramone)

Jara.Cimrman.jr

Nemám rád předělávky úspěšných skladeb, ale pokud se jedná o vlastní tvorbu, tak to skousnu. Jenže ona ji měla motorovou a podávala nadlidský výkony naprosto spolehlivě, takže se mi jeví naprosto zbytečné cokoli na ní opravovat. Předělaná verze se mi zkrátka nelíbí a obrazový doprovod sestříhaný ze starších klípků je dost odvážné označit slovem VIDEOKLIP. ()

MM_Ramone

Skladba "Má ji motorovou" je súčasťou prvého albumu českej rockovej skupiny Kabát, ktorý vydali v roku 1991. Táto pieseň sa zároveň stala titulnou; podľa nej bolo pomenované celé CD. Avšak video klip sa ku nej natočil až o desať rokov neskôr. Vtedy totiž vyšla kompilácia hitov "Suma Sumárum". Samozrejme, že tam song "Má ji motorovou" nemohol chýbať. Chalani z kapely, ale upustili od klasickej verzie a skúsili si trocha zaexperimentovať. Ja si myslím, že sa im to moc nepodarilo. Vlastnú pieseň sprznili a video klip odflákli. ** ()