Príbeh podľa skutočných udalostí rozpráva o Noelovi, problémovom teenagerovi, ktorý pricestuje za starším bratom Jakeom, aby konečne nabral ten správny životný smer. Ako to už ale býva zvykom, s podaktorými sa osud zahráva viac, ako je to obvyklé. Keď jedného dňa Noel bratovi oznámi, že za jeho milovanou partnerkou chodí iný muž, spúšťa lavínu nenávistných prejavov, ktorých počiatkom je vražda samotného soka. Noel tak namiesto vytúženého pokoja opätovne spadá do problémov nezávideniahodných rozmerov. (*CARNIFEX*)

*CARNIFEX*

Príbeh podľa skutočnosti o Noel-ovi, problémovom teenagerovi, ktorý pricestuje za starším bratom Jake-om, aby konečne nabral ten správny životný smer. Ako to už ale býva zvykom, z podaktorými sa osud zahráva viac, ako by to bolo treba. Keď jedného dňa bratovi oznámi, že za jeho milovanou partnerkou chodí iný muž, spúšťa lavínu nenávistných prejavov, ktorých počiatkom je vražda samotného soka. Noel tak namiesto vytúženého pokoja opätovne spadá do problémov, nezávidenia hodných rozmerov. V prvom rade treba povedať, že ide o "uveriteľnú" story, ktorá má hlavu aj pätu. Bohužiaľ, čo už je horšie, nehrá v nej ani Brad Pitt ani Ryan Gosling, a tak herecké výkony sú napriek všemožnej snahe skôr na priemernej úrovni. Ďalší problém mám s kvalitou spracovania, ktorá nespĺňa privysoké kritériá. Je to škoda, lebo samotný film aj vďaka záveru či rozuzleniu nie je až taký zlým počinom, ako sa môže zdať, respektíve zdá. ()