Bitva s byrokraty (E02) (epizoda)

Bitka s byrokratmi

Dokumentární / Road movie

Česko, 2016, 28 min

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

"Umejt tři auta wapkou trvá v Austrálii minimálně tejden." Byrokratické díly mne na trabantím cestování baví skoro nejvíc, ale tento se moc nepovedl. Neviděl jsem totiž ani jednoho byrokratického úředníka, pouze Dan komentoval jejich vzkazy a já jsem se trošku nudil s čekajícími posádkami. Být na místě já, tak bych líným Australanům patrně ujel i s kontejnerem, ale mám dojem, že by mě dojeli na kolech a ukázali mi pravou australskou gumoléčbu. Alespoň by ten díl dostal trochu šťávy, kterou museli dodat slovenští pankáči. Jinak mě samozřejmě pobavila rychlá smrt Malucha a Jawy, ale už se těším na divočinu.(6.12.2016)

Příjemné rekreační pozastaveníčko v Perthu. Nekonečné dny nudy a ubíjející čekání na povolení na povolení na povolení. Na to, že do Austrálie byli kdysi dávno deportování zlodějové a vrazi, tak si to tam kluci za tu řádku let pěkně přestavěli. Nakonec se přeci jen posádka dočkala a v příštím díle už by se snad mělo konečně frčet.(21.9.2016)