Na hranu pustiny (E04) (epizoda)

Na hrane pustiny

Dokumentární / Road movie

Česko, 2016, 28 min

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

"Jestli pojedeme touhle rychlostí, tak tam nikdy nedojedeme." Až se budu chtít někdy zmrzačit, tak si vezmu starou Čézetu a vydám se na Holland Track. Tam se přizabili i ti, kteří umí jezdit, přičemž mě potěšil zejména Dan, kterak stylově zaparkoval do křoví. Dominika za volantem Malucha taky stála za to, filtrování vody z louže do pusy nemělo chybu a technika přelévání benzínu mezi trabanty mne naprosto ohromila.(7.12.2016)

Pro mě zatím rozhodně nejlepší díl. Marcin konečně dohonil ohon a bakelitová vozítka vesele brázdí cesty, kde by sténala i autíčka s pohonem na všechna čtyři kola. Takhle to má vypadat. Silná vůle a odhodlání ženoucí výpravu na druhou stranu Holland tracku. O tom to celé je. Výrazně více než autíčka se trápí motorkáři. Padají i nejlepší z nejlepších. Třeba takové Domči se v písečku velmi zalíbilo. Člověk ji prakticky ani nevidí na motorce. Dost mě pobavilo, kterak se Dan rozhodl machrovat a se zlou se potázal. Opravdu našlapaný díl, ve které nechybí ani určitý motivační dozvuk. Doufám, že se v podobném duchu bude pokračovat. Nemám co vytknout.(29.9.2016)