Corpse Party

• Japonsko コープスパーティー (více)

V posledný deň školského roka upratuje skupinka spolužiakov priestory, v ktorých pred pár hodinami zrealizovali menšie kultúrne podujatie. Ešte predtým, ako sa ich cesty definitívne rozídu, navrhne jedno z dievčat, aby si dobrosrdečným rituálom uctili pamiatku zosnulej spolužiačky, a tak spečatili večné priateľstvo. Čo však bolo mienené s dobrým úmyslom, ostáva nepochopené pre niekoľko zlovestných duchov obetí šialeného vraha, ktorý v útrobách tamojšej školy hrôzostrašným spôsobom pripravil o život nejedného študenta. (*CARNIFEX*)

CharlieSs

Miluju japonské horory a vážím si toho, když někdo natočí něco podle anime. Ale tohle se zrovna pořádně nepovedlo. Oproti anime pekelná nuda a strašně odfláknuté efekty, které vypadaly jako z roku 1980. Proto radím - zkoukněte anime, to je opravdu jiný luxus. ()

pornogrind

Tohle je jasnej důkaz toho, že asijskejm duchařinám už dávno odzvonilo a že už to rozhodně není to co to bejvalo. Časy The Grudge, The Ring, The Eye už jsou dávno pryč. Tohle byla vyloženě slabota ( slušně řečeno ). Tenhle film byl odfláklej po všech stránkách. Efekty byly totálně trapný. Tenhle kousek je neoriginální, nudnej, tuctovej, nezajímavej,...... Za sebe říkám tohle nebrat. ()

*CARNIFEX*

V posledný deň školského roka upratuje skupinka spolužiakov priestory, v ktorých pred pár hodinami podnikli menšie kultúrne podujatie. Ešte predtým ako sa ich cesty definitívne rozídu, navrhne jedno z dievčat, aby si dobrosrdečným rituálom uctili pamiatku zosnulej spolužiačky, a tak spečatili večné priateľstvo. To čo však bolo myslené v dobrom úmysle, ostáva nepochopené pre niekoľko zlovestných duchov obetí šialeného vraha, ktorý v tamojších útrobách školy, hrôzostrašným spôsobom, pripravil o život nejedného študenta. Klasicky zdĺhavá, Japonská ducharina, ktorá na počudovanie potešila niekoľkými snaživými gore zábermi. Bohužiaľ však, atmosféra žiadna sláva, mikačko-lakačky v nedohľadne. Snaha sa cení, ale to je niekedy veľmi málo. Taký Thajský "Ghost Game" je snáď aj o triedu lepší - 50% ()

Marceloo

Školákom z Japonska sa podarí počas posledného dňa dostať do problémov s duchom, ktorý prebýva v budove školy. Prenesú sa do iného sveta, v ktorom majú za úlohu objaviť tajomstvá, ktoré sa skrývajú v útrobách budovy školy. - Napriek tomu, že to nie je klasická funkčná ducharina z ázijských krajín, sa mi to celkom páčilo. Bolo to natočené v peknom tmavom prostredí, tvorcovia sa snažili v oblasti gore, ktorým sa snažili obohatiť spracovaný subžáner a aj spracovanie duchov na mňa pôsobilo dobre a ambiciózne. Pravdou je to, že herecké výkony nie sú úplne presvedčivé a príbeh sa často komplikovane zamotával, čomu napomohlo rozdelenie postáv a mierne chaotický strih. Celkovo mám však z myšlienky, spracovania a záverečného rozuzlenia celkom dobrý pocit a som zvedavý, čo prinesie pokračovanie. Na záver mám len jednu otázku. Prečo názov sequelu k tomuto hororu kopíruje názov k sequelu The Blair Witch Project? ()

Zíza

Špetka špatných hereckých výkonů a sympatických postav, špetka nudného příběhu, šedý filtr, "dialogy", hodně střev a tekutin. Tohle zamíchejte po směru hodinových ručiček šestkrát, proti směru sedmkrát, strčte to do přehrávače a máte Corpse Party! ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna krátká scéna. (Amras)