Applecart

Flipnic

No tak furt mě má co překvapovat!! Tohle je neuvěřitelnej kousek!!! Jako ... vlastně jsem nic podobnýho neviděl ještě. Představte si Mariana Doru jak točí "narativně, umělecky, půvabně, groteskně, uhlazeně a bez krve" ... a přitom to bude mít na vás podobný účinek že?? To si nejde něco takovýho představit. A přitom tenhle snímek se mi takovým jevil. Parádní věc ... tam se dějí věci šílený prostě, je to softporno, exploitation, zneužívání druhých je zde hlavním obsahem, takže zneužití slabších je základ, psychické a fyzické týrání, sexuální zneužívání, močení do polévky muži o něž se stará pečovatelka a krmí ho, tím následovně, výstřiky, honění, ženská masturbace ... ale při každém hnusu a zlu, se ozve smích, hýkání nebo potlesk diváků jak v sitcomech a to je TAKOVEJ KUREVSKEJ MINDFUCK !!! ... Že je to stejně zlej film, jako ty necyničtější kousky, jaké jsem kdy viděl!!! Naprosto mimo realitu běžný tvorby, kterou já tolik zas neznám, ale jsou zde jiní povolanější - MAESTRO PSY.CHO - který mne nestačí svými tipy neustále totálně šokovat... :)) Takovýho uživatele tady jinýho není. Je jedinečnej a ve "svých" žánrech nejlepší. A já mu za to děkuji !!! Díky ... bro .. ;)) (PRO KRIMINÁLNÍKA , RUM_cajzi, tady není místo pro vzájemný vzkazy a navíc nikoho zde nezajímáš. Ale pro upřesnění - 3 dollary stojí trailer a ne celej film, tak vyfič!!) ()

psy.cho

Applecart je zábavny, artový a jemne erotický film, ktorý sa skladá zo štyroch poviedok: The Sleepover, Caretaker, Dad, Let Me Show You Something, V celom filme nepadne ani jedlo slovo, iba dokonalá klavírna hudba od Kevina Macleoda a smiechu divákov ako to poznáme v sitkomoch. Jablká ako symbol hriechu? Stretávame sa s chlípnym otcom, zvrátenou opatrovateľkou atď. Mills si servítku neberie a pekne nám servíruje penisy, vagíny a masturbačné scény. Vynikajúca podivnosť. ()

pornogrind

Po tragickým " Kill That Bitch " a o něco lepším " Her Name Was Torment " je tohle můj třetí a zároveň nejlepší snímek z Mills(ovi) filmografie. Oba dva.předchozí Mills(ovi) snímky shazovala dolů především špatná práce po stránce gore efektů. Tady je vypustil úplně a to je dobře. Faktem je že se snímek "Applecart " se těžko sháněl. I proto si myslím, že se tenhle kousek dostane jen stěží k očím " normálních " diváků a pokud ano tak ho jen stěží ocení. Co film " Applecart " nabízí ? Čtyři smutné příběhy, natočeny art(ovým) stylem vše s kapkou perverznosti. Určitě tyhle " jablka " v podobě čtyř povídek nezachutnají každému. ()

Rathalos odpad!

Tak toto nema absolutne nic spolocne s hororom,nic sokujuce,partia dementnych akoze hercov a vrcholna mega sracka,totalny prepadak a odpad...:-) ()

rivah

Podivná, poměrně zajímavá pantommická studie herců s maskami na obličeji doprovázená výbornou klavírní hudbou. ()

Shanen29

Tento film se mě podařil sehnat ,ale že by byl tak vyjímečný,to zas ne.Je daleko více ostřejších filmů na toto téma,které mám ve sbírce,sice dovezené ze zahraničí,ale scény v nich daleko odvázanější.Neříkám že film je slabý,naopak,velice mě překvapil a Dustin Mills pokud to neposere jako v minulých filmech,těším se. ()

MekGajvr

Pro feťáka: film jsem viděl. Za těžký prachy (pro tebe) 3 dollary. Sehnat mi tento, podle tebe těžce nedostupný film, trvalo minutu. ()