Cold Ground

Scénář:

Fabien Delage

Doug Rand

corpsy

Trpí to presne tým syndrómom, ktorý sa po 1999tom objavil. Veľa tvorcov sa snaží prísť s niečim originálnym, ale vlastne spadnú do toho istého blata, do ktorého vstúpili takmer všetci, po veľkých dažďoch menom THE BLAIR WITCH PROJECT. ()

George Stobbart

Francúzsky found footage projekt, do ktorého som jedného času vkladal značné nádeje na znovu-oživenie subžánru, no po uverejnení traileru mi bolo jasné, že to až také dobré nebude. Bohužiaľ je to nakoniec ešte horšie, navyše zbytočne obalené do iritujúco pojatého retro vzhľadu, akoby mal niekto fakt uveriť, že to je zo 70. rokov. To by ale nebol problém, keby to nebolo také prázdne, nezáživné, opozerané... Proste zase raz strata času. To už radšej všeobecne zatracovaný, ale u mňa dobrý "The Dyatlov Pass Incident". ()

kaylin

Francouzský snímek „Cold Ground“ b byl pecka, kdyby byl natočen v roce 1976, kdy se má děj odehrávat, a nikoli v současnosti a nebyl jen za starou nahrávku vydáván. To by mělo ten správný efekt. Takhle je to prostě jen další pokus navázat na horor „Záhada Blair Witch“, jen tomu tvůrci chtěli dát ještě punc většího stáří. V konečném důsledku to ale bohužel nic nového není. ()