Co kdybyste na změnu absolutně všeho měli jen jeden den? Samantha Kingston (Zoey Deutch) má vše, super kamarády, úžasného přítele a zdánlivě dokonalou budoucnost. Najednou se ale vše změní. V důsledku jedné osudové noci mizí  budoucnost Sam v nedohlednu. Odsouzena prožívat stále dokola jeden a ten samý den, začne si klást otázky, jak perfektní její život ve skutečnosti byl. Kromě odkrývání pozadí tajemně přetrženého života musí zároveň odkrýt tajemství, která ukrývají její nejbližší. Cílem Sam se tak stává odhalit, jak je možné během jednoho dne změnit zdánlivě pevně nastavenou budoucnost. A to nejen tu vlastní, nýbrž i svého okolí. Předtím, než její čas nadobro vyprší. (XXXXXXXX)

Pajky3

Dva důvody - téma a Zoey Deutch. Tohle hraní s budoucností, opakování jednoho dne a podobně je pro mě vždycky zajímavý motiv a nejinak tomu bylo i tady. I když musím uznat, že jsem čekal nějaký jiný konec. A k tomu Zoey Deutch, krásná mladá herečka, kterou jsou nedávno objevil díky filmu Set It Up a rozhodně ji chce vídat ve filmech častěji. ()

Havaj8

Další ze série filmu o časový smyčce, tenhle pro změnu s podtonem morálního dilema. Vážně se musí stát něco takovýho, abych si uvědomil, že jsem mrcha? Pokud se budeme bavit o hlavní postavě. Den za dnem se opakujou vlastně teen problémky, ze kterejch je třeba si vzít ponaučení. Možná už po půlhodině je jasný, v čem je zakopanej pes a bohužel opravdu to bylo tak naivní. Akorát napuštěný do extrémní vaty. V rámci ponaučení, by si možná každej z nás zasloužil prožít jeden den dokola aspoň 365x. Námět byl jinak strašně obyčejnej, Líbila se mi ta proměna u Zoey Deutch, z populární namyšlený holčiny v sympatickou, milou, usměvavou dívku. Takže zahraný asi dobře. ()

Xmilden

Zpočátku pro mě absolutně nezajímavá záležitost. Sledovat skupinku holek, které se připravují na večerní párty, fakt nepovažuju za něco bez čeho bych se neobešel. Samozřejmě jsem tušil, že se dočkám Hromnicové zápletky. Musím říct, že film se stále lepšil lepšil, až se zlepšil. Na Zoey Deutch se příjemně koukalo a nakonec se film snažil vytrysknout i nějaké ty emoce. 55% ()

eLeR

Začínam mať neblahé tušenie, že filmy so slečnou Deutch, u mňa končia pravidelne menšou katastrofou. A to si myslím, že tento bol zatiaľ ten najlepší. Síce ohraná téma, ktorú vídame v každom druhom teen filme, ale zaujal ma ten nápad: prežívanie jedného dňa stále dokola ... zostalo však len pri tom. Herecky nič moc, spracovanie síce fajn, ale niečo tomu chýbalo. Nemastné-neslané. ()

Magika82

Austrálie, co by kontinent, má jen o málo více obyvatel než-li Česká republika nebo Řecko... A přesto mnohdy dokáže svými filmovými snímky hravě ujet o délku delší než největší zaoceánská výletní loď i továrně na "kasovní terna" Hollywoodu... Ač jsem jako můra z řad spisovatelů a autorů tušila, kde bude pravděpodobně zakopán onen pověstný pes, přesto mne snímek velmi mile překvapil. Mé spisovatelské kolegyni Lauren Oliver tímto na dálku v duchu blahopřeji... A pokud jde o scénáristy, jim děkuji za to, že z knižní předlohy nevycucli pouze základ, na němž by postavili cosi zcela jiného, ale snažili se co nejvíce knihy držet.... Zasloužených 80% a tedy krásné 4 hvězdy :o) ()

• Celosvětová premiéra proběhla 21. ledna 2017 na filmovém festivalu Sundance v USA. (ČSFD)
  • Natáčení probíhalo od 16. listopadu 2015 do 29. prosince v Kanadě v provincii Britská Kolumbie. (ČSFD)