Co kdybyste na změnu absolutně všeho měli jen jeden den? Samantha Kingston (Zoey Deutch) má vše, super kamarády, úžasného přítele a zdánlivě dokonalou budoucnost. Najednou se ale vše změní. V důsledku jedné osudové noci mizí  budoucnost Sam v nedohlednu. Odsouzena prožívat stále dokola jeden a ten samý den, začne si klást otázky, jak perfektní její život ve skutečnosti byl. Kromě odkrývání pozadí tajemně přetrženého života musí zároveň odkrýt tajemství, která ukrývají její nejbližší. Cílem Sam se tak stává odhalit, jak je možné během jednoho dne změnit zdánlivě pevně nastavenou budoucnost. A to nejen tu vlastní, nýbrž i svého okolí. Předtím, než její čas nadobro vyprší. (XXXXXXXX)

anderson

V komentároch k HAPPY DEATH DAY som objavil odkaz na tento film a musel som ho vidieť. A vravím "Pánboh s nami a zlé preč!". Asi definitívne najhorší časoslučkový výtvor. Ten film je maximálne vykalkulovaný, stupídny, s pointou ktorá sa snaží byť zúfalo prekvapivá a šokujúca, a pritom je úbohá ako aj všetky herecké výkony tých pošahaných tínedžerov. Pohľad na herectvo hlavnej hrdinky vo mne navyše permanentne vyvolával dávivý reflex. Dopozeral som to len z úcty k flešdensovej Jennifer. Takmer na samej hranici odpadu! (6.1.2018) ()

elanius

(150/2017) / Tým, že mám podobné "in the loop" filmy rád, dokázal som čo to odpustiť. Nieže by šlo o vyložene zlý film. Dokonca väčšia časť filmu ma super budovanú atmosféru a napätie. Ku koncu ale došiel trošku dych a nič prevratné z toho nevypadne. Podľa mňa najväčšou slabinou je setting filmu s teenage hercami, zameraný na teenage publikum. Hlavná postava ešte celkom ujde, predsa musí potiahnuť celý film zostatok ale ťažko pozerateľný. Nie každému sadol soundtrack, ale mne to celkom zapasovalo a oživilo celkový dojem. (6/10) ()

Fiftis

Samantha si prejde veľmi ťažkou ​​životnou skúškou, ktorej koniec asi mnohých prekvapí. Aj keď to tak vyzerá, nejedná sa o jednoduchý film. Zásadná psychologická cesta osudom jedného dňa dávajúci človeku ohromnú lekciu života je uceleným konceptom celého príbehu. "Staňte sa tým, čím ste! Vaša existencia sa tak stane jedinečnou a to tým, že vylepšujete svoju existenciu! "Byť človekom prijatým ostatnými je takým hlavným motívom príbehu. Týka sa to voľby vedúcej k tomu, že je človek šťastný vplyvom riadenia svojho inštinktu a srdca, ktorá je podmienená súdom ostatných. Čo by sa stalo keby každý človek dostal tú rovnakú možnosť žiť stále dookola jeden deň až by nakoniec dospel k tomu, že najlepšie je užívať si každú sekundu, vnímať život okolo všetkými zmyslami a mať radosť. Jednoducho len radosť zo života a urobiť pre seba to najlepšie, pretože to je to najlepšie pre všetkých. Asi by toho na svete bolo vidieť viac. ()

Lukoboss

Tak zaprvé námětem je film značně neoriginální, takových motivů, smyček a náprav člověka už tady bylo, že to opravdu nepřináší nic novýho. A zadruhé se mně zdá, že snímek cílí na náctiletý publikum, protože já jsem měl při sledování pocit, že na tohle už jsem fakt starej. Prostě čtveřice nafintěných pipin, který šikanujou svoje okolí a nejvíc samozřejmě ty nejslabší. V čele stojí blondýna s nosem nahoru (naprostej archetyp pro takový role). No a teď se v těch časových smyčkách hlavní hrdinka snaží přijít na to, kde udělaly (soudružky, ha ha) chybu, že se takhle svinsky chovají. Na to, že má film v podstatě hodinu a půl, tak se neskutečně táhnul, vysvětlování tam bylo po krůčcích jak pro blbečky, aby teda opravdu i tomu nejpomalejšímu ve třídě došlo, že takhle se k lidem chovat nemá. Zhruba dvacet minut před koncem se film zlomí, takže hlavní protagonistka už ví, co má dělat. A od té chvíle uslyšíme asi 50x větu "I love you.", protože všichni jsou tak sluníčkoví, zejména teda hlavní postava pochopitelně. Takže všem okolo řekne, že je miluje, protože si to každej zaslouží za to, jakej je (jo i ta blonďatá mrcha, která se celou dobu chová ke všem hnusně, si to zaslouží!). Takže jsme morálně poučení a můžeme s úsměvem pokračovat do následujících dní... :) ()

Tejkina

Myšlenku to určitě mělo, ale čekala jsem asi něco trošku jiného. Mě ten příběh prostě nestačil. Navíc to není nic nového. Postavy mi moc sympatické nebyly, hlavně na začátku. K nikomu jsem si neudělala žádný extra vztah, bohužel ani k Sam. Lindsay mi třeba nebylo líto ani trochu a nepochopila jsem, proč za Juliet byla musela být potrestána Sam místo ní, zasloužila si to přece mnohem více. Ale dívalo se na to dobře. ()

• Natáčení probíhalo od 16. listopadu 2015 do 29. prosince v Kanadě v provincii Britská Kolumbie. (ČSFD)
  • Celosvětová premiéra proběhla 21. ledna 2017 na filmovém festivalu Sundance v USA. (ČSFD)