Suvenýry

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
USA, 1989, 4 min

Život na poličce může být pro sněhuláka uvězněného ve skleněné polokouli skličující, zvláště když je obklopen suvenýry ze slunných míst zeměkoule. Když se vyčerpaný sněhulák nakonec osvobodí ze svého “vězení,” jeho plány na dovolenou jsou zmařeny. (HBO Europe)

neo93

Výborný kraťas od Pixaru. Sněhulák a jeho dobývání za svobodou. Aneb když se dostaneš z jednoho vězení a dostaneš do druhého. ()

Jozka7

Pixarovský kousek se vším všudy, po "Luxo, Jr." druhý stoprocentní kraťas týmu Johna Lassetera. Mimořádně zábavné a osvěžující. "Nome sweet Nome, Alaska"... ()

Sanjuro

Perfektní animačka s naprosto úžasnou (!!!) hudbou. Člověku jen musí být opravdu líto chudáka Sněhuláka.... tak trochu mi jeho snažení připomíná mě :) ()

MaxForValue

Geniálny animák o tom, ako nikdy nemôžeme získať to čo chceme. Alebo lepší vrabec v hrsti ako holub na streche. Adrenalínová záležitosť. Ten snehuliak je božský. ()

kloubich

Rok výroby 1989!!! Z té doby je Prince of Persia a já si ještě pár let potom u 286ky učurával z dokonalé animace sultánova pláště. Roztomilý příběh i provedení je pro mě spíš bonus. Klaním se umění dávných animátorů. ()