Clara se zkrátka nedokáže vyrovnat se ztrátou svého milovaného Bena, který zemřel před dvěma lety při autonehodě. Dokonce ani její umíněné spolubydlící Katje se nedaří vrátit své kamarádce chuť do života. Clara však i nadále posílá na Benův starý mobil tesklivé zprávy… aniž by tušila, že bylo jeho číslo nedávno přiděleno někomu jinému. Když se sportovnímu novináři Markovi začnou na displeji nového telefonu objevovat její romantické a láskyplné vzpomínky, je zmatený, ale dojatý. Poté, co se jeho vlastní milostný život ocitl v troskách, Mark cítí nutkání vyhledat tajemnou neznámou, která mu neustále píše, a požádá svého nejlepšího kamaráda Davida, aby mu pomohl... (HBO Europe)

Rathalos

Presne tak si predstavujem dokonalu romanticku komediu,Nemecko zabodovalo,velmi pekny,mily a vydareny film,ktory urcite potesi ludske srdce,velkym plusom boli Karoline Herfurth a Friedrich Mucke,sympaticki herci,ktorym to spolu fest pristalo,uzil som si to a tesi ma,ze to moje oci videli,nelutujem,parada...:-) ()

chrispe

,,No vida, zrovna sis sjednala normální rande s chlapem. Bez blbejch seznamek jenom tak. Biorande. Organický, pravý. Příroda. Hustý." Máte chuť na romantickou komedii na nic jinýho si nehrající, předvídatelnou, klišovitou, trochu vtipnou, trochu smutnou? Jak vidím, tak kromě hlavní role si to Karoline Herfurth i napsala a zrežírovala. A řekla bych, že dobře. Přiznávám, že při šesti SMSkách jsem slzela jak malá. ()

John80

Film o dievčati , ktorá nevie prijať smrť svojho priateľa a tak jeho tel číslo dostane jednoho dňa neznámy muž , ktorému začnú od nej chodiť sms-sky 3* ()

Sasulka3

Da se na to koukat, nenadchne/nepohorsi....Kdyby se film trosku lepe propracoval a vyladily se urcite detaily, mohlo by to byt daleko lepsi :) ()

Luciee113

Bylo to taaaaak romantický ❤️😍❤️😍 škoda, že neumím německy a nevím, co bylo v těch esemeskách.... Ach jo.... ()

Prubner

Dobrý námět na romantickou komedii, ale scénář je dost nenápaditý, šlo to propracovat mnohem lépe. Nicméně zhruba od poloviny mě film do sebe nakonec vtáhnul a herci jsou fajn (hlavně Karoline), takže O.K. Ale mohlo to být lepší. ()

blondboss

Príjemná romantická komédia, ktorá sa na nič nehrá a aj keď príde s dosť prvoplánovým nápadom s smskami, stále to akosi funguje a dá sa to pozrieť. Mne ale samotný námet dosť vadil, takže štvrtú hviezdu nepridám, ale pri tomto snímku som si parádne oddýchol, asi je to aj tou sympatickou ústrednou dvojicou. Herfurth to jednoducho vždy vie dobre uhrať. 65 % ()

mathha

Jsem toho názoru, že Němčouři neumí točit filmy..... ale tenhle film je tak ujetej, až je prostě dobrej 😂😂. ()

Konev

Dal bych více *, kdyby to bylo trochu víc realističtější. Např., když mu chodili sms, tak že nezavolal na to číslo apod. ()

derylla

Trochu šilhající Friedrich Mücke v roli Marka si získal i mé srdce.. od první chvilky! O okouzlující Karoline v roli Kláry ani nemluvím. Ta si mě získala už z filmu Fakjů pane učiteli. Tam však hrála trochu ztřeštěnou, tady zraněnou laň. A věrila jsem jí to. Film o tom, jak je těžké vyrovnávat se se ztrátou blízkého člověka a o tom, že láska .. láska je. Zábavné, dojemné, moc hezké! ***** ()

lineker

Karoline coby režisérka a zároveň jedna ze dvou hlavních postav. V té režijní nepropadla v té herecké je k sežrání. Nic nového na poli romantických komedii tenhle příběh nepřinesl. Zároveň však nepropadl do trapné kýčovitosti a vyumělkovaného humoru za "každou" cenu. ()