Známý výrobce trubek Petr Boháč, jehož firma se nachází ve vážné krizi, je jednoho dne unesen během své obvyklé procházky se psem. Specialisté začnou díky výslechům členů rodiny a vlastnímu pozorování tušit, že pachatel pochází z blízkého prostředí. Zjišťují také, že unesený Petr Boháč je bezcitný, egoistický člověk, který své okolí jen využívá. Včetně své rodiny. Současně jsou překvapeni požadavkem únosce na výkupné. Částka se je podivně úměrná k majetku firmy. Někdo zjevně dobře zná své rukojmí a jeho finanční situaci. Po neúspěšné předávce peněz se něco zadrhne. Probíhal únos od začátku špatně? (TV Nova)

honajz odpad!

Asi se na tohle pondělní guilty pleasure už vykašlu, protože díly jsou stále tupější, až to ani zábavné není. Už mě ani nebaví počítat, kolik stihla kadeřnice udělat Vykulené bez úsměvu přelivů, obarvení a kudrlinek za celý díl, kolikrát kdo z policistů porušil předpisy, a třeba jako v tomto díle mne nebaví sledovat vyšetřovací metody typu - tenhle je podezřelý, nastoupíme na něho a budeme na něho řvát, že to udělal, dokud se aspoň nerozbrečí. A pak si vylosujeme dalšího podezřelého. A ten les - proč ho policajti neprohledali pořádně hned na začátku?! Btw - a co se kurnik stalo s tím dronem? Za prvé to musel být dost silný a drahý stroj (kde na něj majitel vzal?), aby utáhl pár balíčků s tisícovkami. (Podle těch pár balíčků to ale celé výkupné snad být ani nemohlo.) Napjatě sledujeme, jak dron letí řízený snad na několik kilometrů přes les, někde přistane a - od té chvíle se o dronu a výkupném přestane mluvit. Jako fakt? Nikdo si pro dron nepřišel? A policajti jej pak šli, nebo nešli vyzvednout? Hlídal tam vůbec někdo? Netuším. Jo, a neznám nikoho, kdo místo SMS posílá zvukové soubory, aby si je mohli policisté v klidu pak poslouchat a nemuseli číst. A jinak opět - pachatel či pachatelka a motiv strašně nevěrohodné. ()