Film o seriáli Tajné životy II

Dokumentární / Krátkometrážní
Slovensko, 2016, 27 min

Režie:

Dodo Banyák

Scenárista a režisér Jozef Banyák odhaľuje vo svojom filme zákulisie nakrúcania druhej série Tajných životov. (STV)

Marze

Dokument na Slovenske televizi. Serial jsem nevidel, ale o postavach a jejich motivacich je zdarile v ramci omezene stopaze odvypraveno. Nepochopil jsem jen, jde-li o vztahovy serial. ()

Drom

Je moc dobře, že tenhle dokument vznikl, protože dramaturg se tam přiznává k pokleslým důvodům, proč vznikla druhá série. Budu jeho slova překládat od jedné minuty pěti vteřin: Dokončením první série náš život překvapivě neskončil. Ale co teď? Budova televize plná pochybných scénářů a něco se natočit musí. Na to je rozpočet. Tak sme přežvejkali to samý ještě jednou. Už to mělo ostatně nějakou sledovanost, tak se dá očekávat, že vykázaný čísla budou dostačující. Ostatně, pozná vůbec někdo z těch troubů u televize, když budeme točit pořád dokola to samý? Přidáme tam milión postav se svými problémky a všechno to bude takovej maglajz, že nic, díky bohu, nevynikne. Natož abychom se dostali k podstatě. Takže nás nikdo nebude moct žalovat. Dál už tohle, jako ostatně druhá řada oproti první, nic navíc oproti dokumentu o první sérii neříká. ()