UFC Fight Night: Lewis vs. Browne

(pořad)
  • USA UFC Fight Night 105 (neoficiální název)
všechny plakáty
Sportovní
USA / Kanada, 2017

malylada

Tak opět skvělý turnaj a sázkařsky snad jeden z mých nejvydařenějších. Lewis s Brownem se krásně přeléval z jedné strany na druhou a nakonec skvělá přestřelka. Brown si našel cestu přes spodky a Lewis ustál sílou vůle první kolo. Já se jen modlil, aby ustál kolo půl. Nakonec jedna mířená rozjela mašinu a Trevise neskutečně semlela. Yamasaki pro mě nepochopitelně nechal vyplého Browna úplně dodělat. Také jsem rád, že Hendricks je zpátky a střední váha by mu mohla sedět, vypadal velmi dobře. Zápas byl o pár úderech navíc v každém kole, ale líbila se mi neskutečná stabilita Hendrickse a práce v klinčích. Lombart si krásně nabíhal na ty kolena, ale i on dobře zatápěl. Snad mu UFC nedá frčku po třech prohrách a nynější politice. Felder, Santos a Sára předvedli perfektní ukončení, naprostá lahoda. Pro mě na zamyšlení, jak je možné, že s tak jalovým zápasením je schopen Theodorou sbírat tolik výher. Pomalu to vypadá, že umí od každého trošku a vlastně vůbec nic. Klobouk dolů před jeho vůli, kardiem a silou, ale na ten postoj se nedá dívat. Za mě největší překvapení večera Tucker, neboť jsem měl celou dobu pocit, že vidím Dominika Cruze a jeho kopii ve vyšší váze. Neskutečné sebevědomí, pohyb a přesnost. Tohle jméno bude dobré si zapamatovat, vůbec bych se nedivil, kdybychom ho viděli za dva roky v titulovém zápase. Tak trošku jsem zvažoval, zda nenaložit Taleba za tak vysoký ustřelený kurz, ale nakonec jsem dal soupeře a udělal dobře. neustále žral tu přední a naopak ten využíval krásných lowkicků. Co mě překvapilo, tak na to, jak je argentínec na svou váhu velký, tak Taleb působil o dvě váhy větší. Asi rozhodl v druhém kole knoskdown a následná zem, jinak velmi vyrovnaný zápas. Překvápko i přes krádež Esperanzy výhra Markos. ()

ConanVJ

Felder vs. Ricci 5* Parádní strikový zápas, který je celkem rychlý a ukončený TKO .......... (7) McMann vs. Mazany 5* Hodně rychlý ženský bantam ukončený krásnou submisí. ............ Theodorou vs. Ferreira 3,5* Osobně mě tento fight moc nenadchl, Některí momenty pěkné, ale chybí mi víc svižnosti a ukončení před limitem. ........... Sicilia vs. Tucker 4* Pěkný svižný strikový zápas, kterému chyb jen to ukončení před limitem. ........... (10) (ww) Hendricks vs. Lombard 3,5* Od těchto borců jsem čekal pořádnou řežbu a bylo to spíš opatrnější. ........... (8) Lewis vs. (9) Browne 5* První kolo pěkné, ale spíš opatrnější, druhé pěkný masakr ukončený KO. Sice jsem fandil poraženému, ale výsledek parádní. .............. Celkově hodně povedený event s pěknými zápasy, ve kterém mě trošku zklamal Hendricksův fight. 85% :) ()