Gekidžóban Trinity Seven: Júkjú tošokan to renkindžucu šódžo

• Japonsko 劇場版 トリニティセブン 悠久図書館と錬金術少女 ETERNITY LIBRARY & ALCHEMIC GIRL (více)

Když se Arata dotkl Lilithina grimoáru, ještě netušil, co vše spustil. Z ničeho nic se před ním objevila dívenka Lilim, která Aratu a Lilith považuje za své nové rodiče. V tu samou dobu se probouzí k životu zakázaná Věčná knihovna, ve které je uvězněný Bílý vládce démonů. Aby se stál pánem všech démonických stvoření, musí porazit Aratu a jeho skupinu bojovníků zvanou Trinity Seven. Tato bitva rozhodne o samotném osudu celého světa. (Scalpelexis)

Jeoffrey

Už jsou to skoro 3 roky od anime a mě z něj v hlavě tak trochu zůstal hlavní hrdina a fakt, že Trinity Seven nabízí asi jednu z největších přehlídek ženských charakterů, které jsem ve fantasy anime s tématikou speciálních akademií viděl. Nejde o to, že by jich jinde nebylo víc, ale tady dostává každá z těch 10+ členek harému svůj vlastní prostor a tak si tu vybere každý fanoušek 2D dívek. O tom, že je to nacpané fan servisem se nemusíme příliš bavit, protože je to zaprvé povinnost tohoto žánru a hlavně když tu máte tolik holek a mladého muže se zdravým zájmem o druhé pohlaví, tak se tomu nedá zabránit. Anime bylo díky všem těm ecchi vsuvkám a spoustě charakterů, které se draly ke svému momentu s hlavním hrdinou takové rozvleklé... Film je díky všem těm charakterům a snaze dát jim prostor během této krátké stopáže zase docela zmatený a hektický. Jinak je to pořád stejné a Arata jako budoucí Harém lord je pořád vcelku zajímavý a pro mě i sympatický, dívek je tu, že nevím, které bych měl toho hlavního hrdinu přát (ale proč si vybírat, že) a ecchi momentů je tu dostatek pro to, aby si fanoušek mohl řádně poslintat monitor. Pokud se líbil seriál, máte rádi ecchi, speciální akademie, magické souboje a klasický ničím nepřekvapující příběh, pak vřele doporučuji. Já nejsem fanoušek většiny z těchto věcí (hlavně proto, že jsem to viděl minimálně 200x jinak a většinou stejně a bez nápadu), je to však hlavně díky příběhu, který mě nechával během celého sledování naprosto chladným, že hodnotím tak jak hodnotím. 4/10 ()