Luv Shuv Pyar Vyar

Ramanam

Rahul (G. A. Kaura) je sirotek, ale v životě se rozhodně neztratil. Živí se jako úspěsný bojovník v zápasech odehrávajících se v kleci. Na pravou lásku nevěří a své známosti střídá bez většího zájmu. To se však jednoho dne změní, když spatří mladou studentku Ruby (D. Chawla) a ihned se do ni zamiluje. Ta sice matku i otce má, ale ti se více než o ni zajímají o své obchody, neštítící se použít ke svému úspěchu i nekalých praktik. Ruby přehlížení ze strany rodičů trápí a zároveň se cítí osaměle. Rahul se ji začne dovořit a přes počáteční odmítání jeho city začne opětovat. Idylka však nebude mít dlouhého trvání a vše se značně zkomplikuje. Překoná jejich vzájemná láska všechny překážky a nástrahy kladené jim životem?..... Velmi průměrný snímek jak svým provedením, tak i hereckými výkony všech zúčastněných, do kterého jsem poměrně dlouhou dobu vkládal naději, ale marně. Příběh sám o sobě špatný nebyl a byl jsem mu schopen i hodně odpustit, ale tím, co nám tvůrci přichystali na závěr mě totálně otrávili a definitivně si zavřeli i ty poslední dveře, které jsem nechal v naději pootevřené. Oba hlavní představitelé by se hodili spíše do rolí vedlejších, kde by jim to slušelo rozhodně více. Jak vidno, tak G. A. Kaura přišel - zahrál - odešel. To D. Chawla toho stihla o něco více, však ani u ní to nevypadá nijak slibně, ale sympatická mi byla, ne že ne. Nyní je na řadě pochvala. Ano, také se divím, ale je to tak. Jedná se o klasicky silnou složku většiny indických filmů - hudbu. Dokázala zaujmout a jedna z písní měla i krásnou výpravu a exteriéry. V tomto ohledu si mě jednoznačně získali. Ale co naplat, když zbytek klopýtá, padá a někde i sotva leze. Ze tří hvězd jsem musel postupně ubírat a díky již zmíněnému závěru není jiné cesty, než krutý úděl dvou hvězd. Snahu nelze upřít, ale popravdě v tomto případě se mimo silné hudby nikdo nesnažil více, než musel. ()

Andrea1717

Tak tento film, bol z mojej strany trošku omyl, príbeh nie je zlý, ale takmer celý film som mala pocit, že hlavný hrdina je tak trochu pedofil. Myslím, že ani jeden herec z hlavnej dvojice nezažiari niekedy ako hviezda. Hlavne Doly mi príde ako úplná neherečka, afektuje... takže nejaký zážitok sa nedostavil, až na piesne, tie sú pekné. ()