Do baru Pekelná jáma přichází atraktivní mladá žena, kterou barman zřejmě dobře zná. Je to Ruth, s níž by si chtěl něco začít nejeden návštěvník baru, ona však projeví zájem jen o Kennyho. Sára Vincentová, v níž poznáváme Ruth, je uznávanou oporou Pettersovy agentury. Jakmile za sebou ale zavře dveře do zaměstnání, mění se ctnostná Sára ve smyslnou Ruth. Jako Sára se ke Kennymu vůbec nezná a zvědavcům v práci nemíní prozradit, kdo je ten neznámý, který jí pořád telefonuje a posílá květiny. Všimne si, že ji někdo sleduje, a když najde na zrcadle nápis rtěnkou "Ahoj, zlato, už jsem doma", volá policii a žádá ochranu. Kenny ji sice tělesně přitahuje, ale přesto se s ním se rozhodne rozejít, jenomže s tím Kenny nesouhlasí, a protože zjistil, že Sára vede dvojí život, míní ji tím držet v šachu. Její kamarádka Liz vidí, že Sára není v pohodě, a rozhodne se jí pomoci, doma už ji však nenajde. Sára se ztratila bez stopy. Když policie míní podle předpisů čekat 48 hodin, Liz se pustí do hledání kamarádky sama... (oficiální text distributora)