Teukbyeol susadae MSS

• Jižní Korea 특별수사대 MSS (více)
všechny plakáty

Special Crime Squad MSS je unikátní policejní útvar, integrovaný vyšetřovací tým, složený z toho nejhoršího, co se mezi příslušníky čtyř lokálních policejních sborů našlo. Detektivové a vyšetřovatelé, zaujatí a emancipovaní, z nichž jde nadřízeným hlava kolem, byli pod záminkou jejich šetrného odstranění přeřazeni k útvaru, který by díky své izolovanosti neměl zasahovat do mediálně sledovaných policejních vyšetřování a vrhat tak na celý policejní sbor špatné světlo, jak tomu bylo doposud. Ovšem ani to není ve výsledku tak docela pravda, protože v jeho středu se nachází zainteresovaná dvojice detektivů, Cheol-gi No (Man-seok Oh) a Joon-seong Hwang (Hyeon-joo Son), která, ačkoliv nemá sebemenší důvěru svých nadřízených, vyšetřuje na vlastní popud záhadnou a na první pohled zcela nezajímavou sérii vražd, která, dle jejich vlastní logiky, vlastní jakési společné prvky. I díky tomu si z nich tropí posměšky snad každý, kdo má všech pět pohromadě. Jenže dvojice, tvrdohlavá a agilní, která si zprvu lezla na nervy stejně jako kočka a pes v jednom domě, si jde pevně za svým; pomalu sbírá potřebné usvědčující důkazy, mnohdy se uchyluje k praktikám hodných pouličních gangsterů, to, když ze svých svědků výpověď jednoduše vymlátí, a čas od času si sama dá jednu po hubě. Ale s přibývajícím časem se začíná jejich černobílý koncept formovat, a aby toho nebylo málo, je stále čím dál víc jasnější, že za vraždami opravdu stojí záhadný a velice pečlivý sériový vrah. Jenže o co víc se dvojice přibližuje k rozuzlení celého komplotu, o to víc se také přibližuje k politicky mocným lidem, vlastnících status nedotknutelných. (Conspi)

Hrají